Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám szopja az...

2 hónapos babám szopja az ujját. Hagyjam neki vagy szoktassam le? Hogyan? Vagy elhagyja majd magától?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd, had szopja ha akarja.
2016. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Testvérem 12 éves és még most is szopja 😁😁😁
2016. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem megoldotta a tel...jott a hideg, kesztyut adtam ra (4 honapos volt akkor) es egyszeruen nem tudta szopni...szerencsere elfogadta a cumit helyette, azota is cumis. most 2.5 eves, csak alvashoz keri, nagyon ugyesen hasznalja...ez sokkal jobb mint az ujjszopas (vagy ha a cici lenne a cumija) ezert szerintem hagyd ismerkedni a cumival es amint jon egy hidegebb ido, fel a kesztyut ra, hadd szoljon
2016. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2: a testvéred szakemberhez kellene vinni, mert ha valaki tini korban ujjat szop, amogott vmi lelki serules vagy erzelmi hiany huzodik, amibol kesobb felnottkori ujjszopas, szorongas, depresszio stb alakulhat ki...
2016. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Az én babóm is 2 hósan kezdte. Én nem engedtem neki inkább cumit adtam neki. Le is szokott róla. Cumit is csak elalváshoz használjuk. Szerintem a cumiról könnyebb leszoktatni,de ezt mindenki másképp gondolja.Te döntsd el, hogy mit szeretnél. Most 5 hós. Most már ujj rágás van XD
2016. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én inkább cumit adnék neki.
2016. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az enyémek kiköpték a cumit és az ujjukat szopták. A lányom 2 éves korára teljesen elhagyta, a fiam 2,5 éves és már csak önmegnyugtatásra használja ha zaklatott vagy fáradt. Én hagynám. Kiszokták nőni, ha nem, ott más gond van.
2016. nov. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én 6, nővérem 4 éveskoráig szopta pedig rendezett a családi háttér.unokahugom 5 éves és szintén szopizza az ujját...biztos van aki magatol abbahagyja mint ahogy a cuminal is van, hogy maga a gyerek dobja el...de szerintem nagy atlagban mindketto leszoktatast igenyel 2-4 eves kor kozott, csak a cumiroo konnyebb mert azt elveheted.
2016. nov. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es, olyan marhasagokat tudsz irni.


Kerdezo, inkabb a leendo fogak miatt nem jo...tapasztalat.

2016. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: tehat szerinted teljesen egeszseges ha egy huszoneves kijar a wcbe ujjatszopni? sajnos ismerek ilyet. nem. nem normalis.
2016. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!