Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor őszibarackot és...

Ilyenkor őszibarackot és sütőtököt már csak bébiételben kóstoltathatok a babámmal? Vagy van valamelyik nagy áruházban mélyhűtött?

Figyelt kérdés
Sütőtököt még nem kerestem mélyhűtve, de barackot igen, nem találtam sem az auchan-ban, sem a spar, kaisers párosban. Akkor marad a bébiétel? Ha még kóstoltatom az új ízt, akkor előbb bararacklevet vegyek, és utána pépet? Vagy már mehet a pép egyből? Almát már pépesen eszi 6 napja.
2010. máj. 8. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
babám is tavaszi - mi anno a barackot bébiételben kostoltattam vele. sütötökkel szerencsém volt, mert volt elrakva nagymamámnak , de azt én később kostoltattam.
2010. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztott őszibarackot a Tescoban találsz! Sütőtököt én is bébiétel formájában kínálom.
2010. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éN Kecskemétit vettem. Alma-őszibarackot 2 nap azt ette. Tízóraira fél üveg, uzsira fél üveg, majd jött az őszibarack. Sütőtököt is 2 nap kóstoltattam üvegeset. Majd variáltam. Ilyenkor friss áru híján csak az üveges marad. Egyből adhatod a pépet. Én soha nem adtam neki leveket.
2010. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tescoban láttam én is fagyasztott öszibarackot,a sütötököt meg vagy a kecskemétibe veszem,de még van eltéve a mélyhütöbe nekünk,de láttam zöldségesnél is a multkor,meg a Lehel téri piacon is,már bánom,h nem vettem,mert tudtam volna még elrakni neki,de ha még látok,akkor én is tuti veszek majd még neki!
2010. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off!

A sütőtököt hogy teszitek el a mélyhűtőbe?Azt csak sütni és pürésíteni lehet,vagy főzve és pürésítva?

Lehet hülye kérdés bocsi!majd 1 hónap múlva kezdjük csak!

2010. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én sem adtam leveket, mert egyből elfogadta a pépet. kecskeméti barackot adok neki.

a sütőtököt megsütöttem, összetörtem, és lefagyasztottam adagokban.

2010. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Ma voltunk a tescoban, nem volt ott sem barack, szilvát vettem, de azt még most nem merek adni. Ma nem volt trotyi, ezért holnap jöhet a barack, majd veszek valami bébikaját reggel.... Hippet vagy kecskemétit, vagy ami lesz a sparban....
2010. máj. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!