Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba első könyve mi...

Pici baba első könyve mi legyen? Nektek mi volt a kedvenc?

Figyelt kérdés

A babám 3,5 hónapos, és olyan könyvet keresek, amit először együtt nézegethetünk, és aztán egyedül is lapozgathat, ha már nagyobb lesz. Ami szrapabíró, amiben klassz rajzok vannak, olyan állatokról, tárgyakról, amik Őt is érdekelhetik. Esetleg kártya formában is akár.

Verses és mondókás könyveink vannak, abból szoktam felolvasgatni, de most olyasmi érdekelne, ami nézegetős főként.


2017. febr. 11. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én puha, rágható könyveket vennék. Vannak különböző állatos, színes, számos könyvecskék. Ezzel 1,5- 2 éves korukig elvannak, most meg még úgyis csak fogni meg rágni fogja.

Vagy a Fisher Price-nak van zenélő interaktív mondókás könyve. Unokahugicám 10 hónapos és imádja.

2017. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondoltam. Ez sokáig érdekes marad neki.

2017. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekunk ezek vannak, furodni is viheti magaval, illetve raghatja. Kb 6-7 honapos kora ota erdekli, azota rendszeres ragja, lapozhlgatja valamelyiket:


Ennek az egyik oldala csipogtathato:

[link]


[link]


[link]


Az ilyen puha babakönyveket pedig nagyon szerette nezegetni mar 4 honaposan, aztan piszkalni, mert zorognek, nekunk olyanok vannak, aminek minden oldalnak mas a tapintasa, es nagy szines allatok vannak rajta, meg van kemenyebb raghato resze is:

[link]

Ennek itt a linken is van csipogtathato resze, de a legtobbet talan a napsugarakat mintazo cimkekkel jatszott.

2017. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ebből a sorozatból volt néhány az első könyveink közül 3 hónapos körül, külföldről rendelős, de még 2 évesen is szívesen lapozta, nagy, egyszerű színes rajzok vannak bennük, mindegyik oldalon van tapogatni, kapargatni való. [link]
2017. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, pontosan ilyesmikre gondoltam! :-)
2017. febr. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!