Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a fiam és már 4 órája...

Beteg a fiam és már 4 órája csak alszik? Mit tegyek vele? Hagyjam aludni vagy keltsem fel?

Figyelt kérdés
Ma még csak 80 ml. tápszert evett.Volt nálunk az ügyelet is de azt mondták ha nem is eszik de igyon az a lényeg.Néha néha félálomból iszik egy keveset és már alszik is vissza.Lázas is.
2010. máj. 8. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd aludni, most gyógyul. Most jobb is hogy nem eszik. Teát dughatsz a szájába, félálomban.
2010. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Én hagytam aludni, és az lett a vége, hogy kiszáradt:( olyan aceton szagú lett a lehelete..áá..kórház lett belőle és infúzió, tehát szerintem keltsd fel és itasd,, vagy telefonálj az ügyeletre vagy kórházba és kérj ott tanácsot, az a biztos.
2010. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind lezongoráztuk.Mindjárt belinkelem a kérdést és ott látni fogjátok a kommentem.
2010. máj. 8. 12:21
 4/21 A kérdező kommentje:
2010. máj. 8. 12:23
 5/21 A kérdező kommentje:
2010. máj. 8. 12:23
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Elolvastam, még annyit tennék hozzá, hogy nekünk sem volt más tünetünk a lázon kívül, kapott pár infúziót és három nap után hazaengedtek minket, akkor vettük észre, hogy megvan duzzadva az ínye és jött az egyik foga, utólag arra gondolok, hogy ezért volt a láz.
2010. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Én még nem kelteném fel, a 4óra még nem olyan vészes.

Van amúgy a lázon kívül másik tünete is? Nem lehet, hogy háromnapos láza van?

Az én fiam akkor aludt ennyit. Amikor felkelt akkor mindig adtam neki enni, inni. Fél óra múlva újból aludt.

Mi is bevittük akkor az ügyeletre, és ott azt mondták nekünk, hogy ilyen kicsiket nem oltanak láz ellen.

2010. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Semmi más tünetes nincs.Csak a folytonos láz.Ideig óráig le tudjuk vinni aztán kezdődik előlről.Most mértük megint kereken 39 fokos.Hát nagyon remélem hogy max. egy nap és vége lesz már ennek az egésznek.Ja és annyi hogy nem sokat eszik hanem iszik csak.Ma reggel megivott 80 tápot,du.-n 2-3 óra fele elfogadott 50 ml. főzeléket,és most este megevett 90 ml. tápot.Ez a mai napi kajája.De vagy 5 üveg vizet megivott ami 125 ml.-es.Ebből az egyikbe raktam neki normaflort a doki javaslatára.Viszont megy a hasa,de ezt betudom annak hogy csak folyadékot ivott ma.Vagy ne tudjam be annak?
2010. máj. 8. 20:07
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha ma vagy holnap elmúlik a láz, és esetleg pöttyök jelennek meg rajta, ne ijedj meg. Akkor biztos hogy háromnapos láza volt. A pöttyök is elmúlnak egy-két nap alatt, azokkal már nincs semmi teendő.
2010. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja és ha tényleg csak folyadékot ivott akkor valószinű, hogy amiatt megy a hasa.
2010. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!