Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem megy le a kislányom...

Ha nem megy le a kislányom láza éjjel, hagyjam aludni, vagy keltsem fel, és próbáljam csillapítani?

Figyelt kérdés
Fél 9 körül kapott lázcsillapítót, de még mindig elég melegnek érzem. Nem tudom, mit tegyek, most először beteg. Nem volt nagyon magas láza, 38.3, de ugyanolyan forró a homloka, mint este. A dokitól nem is tudtam ezeket megkérdezni, csak megvizsgálta és kiment a szobából, azt se mondta, hogy vissza kell-e mennünk meg hogy mire számítsak. Elég ideges vagyok, ráadásul egyedül vagyok vele itthon.
2010. dec. 3. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sok anyuka azt mondja, hogy nem kell felkelteni, ha nagyon magas felébred, illetve alvás közben gyógyul.


én 2 óránként keltem és fülhőmérővel néztem a lázát aztán hajnalban 39,6 volt, úgyhogy keltettem. másnap már nem vártam meg a hajnalt, éjjel félálomban beadtam neki a szirupot

2010. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na,hát marha jó doki lehetett,csak úgy távozott!

Ha marad a láza éjjelre is,akkor keltsd fel ne hagyd úgy,vagy még egy lázcsillapitó,vagy pedig hűtőfürdő!Azért remélem lefog menni a láza,ne idegeskedj!Jobbulást.....

2010. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy nézem, lement a láza, már a hálózsákot is ráadtam. De akkor mindenképpen figyelem éjjel.

A doki egy helyettes, eléggé "lesz*arom-az-egészet" hozzáállású volt. A mi dokink nagyon jó fej, de csak hétfőn rendel.

2010. dec. 3. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!