Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem a lakóhelyükön dolgozó...

Nem a lakóhelyükön dolgozó anyukák hányra viszitek a gyerkőcöt bölcsibe-oviba és mikor tudtok érte menni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem a lakóhelyükön? Másik településen? Vagy csak egyszerűen úgy, hogy nem otthon, a lakásban/házban?

Én jelenleg nem dolgozom, hanem egyetemre járok, ezért nincs fix időpontja, mert attól függ, mikorra kell mennem. Általában fél 9-re viszem a fiamat a bölcsibe, és 3-4-re megyek érte. De van, amikor reggel 7-re viszem, mert 8-ra be kell érnem.

Most nyáron megyek dolgozni, hát kíváncsi leszek, mert ha felvesznek oda, ahova menni akarok, akkor 8-tól 4-ig leszek bent, és ugye teleportálni még nem tudok, hogy 4-re a bölcsibe is odaérjek, legalább fél óra busszal az út. Csak éppen nálunk már az elején megmondták, hogy legkésőbb négykor el kell vinni a gyerekeket. Nem tudom elképzelni, hogy mások ezt hogy csinálják.

2010. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én nyolc órára hordtam és négykor mentem érte, de én nem dolgoztam akkor, azok az anyukák akik dolgoztak legtöbben hatra hordták mert van ügyelet reggel és délután is este hatig.Kegyetlenségnek tartom egy gyerekkel szemben, hogy olyan korán kirángassák az ágyból, de sajnos a szükség az nagy úr.
2010. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerek nincs kirángatva reggel 6kor az ágyból!!!

Este fél8kor alvás, reggel fél 6kor magától kel. Fél 6tól negyed 7ig apa ölében ül a fotelban, tejeskávé apának, kakaó a nagylányank :-) . Anya addig elintéz mindent. Gyors öltözés --> Reggel háromnegyed hétkor indulunk a bölcsibe és délután negyed ötig van ott. Az átka az, hogy hétégén is fél 6kor kel :-D

2010. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én fél nyolcra viszem, ált. fél kilencre érek be dolgozni (vezetői beosztás előnye a rugalmas munkaidő, hátrányait hagyjuk...:P). ezért viszont délután 5-ig tuti bent vagyok, utána meg minden napra jut valami (sportot sem hagytam teljesen abba, nem is merem, mert tuti elhíznék, vásárolni is kell, fodrász is ilyenkor szokott lenni meg ilyesmi), szóval 6-fél hét körül érek haza jó esetben. ezért az oviból elhozni anyósom szokta, kb. 4-kor, de van hogy hamarabb/később, ahogy ideje engedi. ő ott is marad nálunk, amíg haza nem érek, van, hogy főz is addig, ha van kedve.
2010. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!