Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt a babatoknak jarassegitoj...

Volt a babatoknak jarassegitoje? Mi a velemenyetek rola? Hasznos vagy jobb anelkul?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Minden baba megtanul járni, aki egészséges. Így vagyunk kódolva. Szerintem fölösleges.
2017. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Volt, kaptuk ajándékba. Magamtól nem vettem volna. Az elején lévő zenélő játékok, gombok érdekelték főleg, rendeltetésszerűen nem nagyon használta... Most 2 és fél éves, eltettük, hogy majd jó lesz a kistesónak, tehát még megvan. Mostanában szokta tologatni, azt játssza, hogy fűnyíró/takarítógép, stb... Tehát ha úgy vesszük sokáig kihasználható :D... de az eredeti funkcióját nálunk nem nagyon töltötte be :)...
2017. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
En a sajat hatam es derekam miatt gondoltam arra, hogy nem konnyebb lenne-e, de ha azt tolja, akkor is kell ot tartani ugye? Es lattam sok helyen a hámot, arról mi a véleményetek?
2017. febr. 14. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk gyógytornász azt mondta, nem szabad a kezét fogva járni segíteni, tilos, csak ha már magától tud menni, akkor járjon. Sosem jártattuk a gyerekeinket, nem is kellett hajolgatni hozzájuk. Bútorok mellett lépkedhet, aztán majd elindul egyedül.
2017. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A járássegítő egyáltalán nem ajánlott a szakemberek szerint, ne vegyél. Elindul, ha megérik rá. Ahogy kézenfogva vezetgetni sem szabad az önállóan még nem járó babát. Az én kisfiam (13 hónapos lesz) bútor mellett villámgyorsan lépdel, átkapaszkodik egyikről a másikra, így járássegítővel is gondolom tudna kétlábon haladni, de én nem akarom befolyásolni a saját mozgásfejlődési ütemét.


A hámnak más a funkciója, hogy pl. a parkolóban ne szaladjon el a gyerek, gyakorlatilag egy "póráz" szerintem az is fölösleges.

2017. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
8 es fel honapos, ket hete kapaszkodva felall, es nagyon unalmasnak talalja a mászást...egyvégbe menni, lépkedni szeretne....ezt a mozgásigényét hogyan oldottátok meg? vagy nem kell ''mentetni''?
2017. febr. 14. 12:23
 7/13 A kérdező kommentje:
...es a honaljanal tartva sem szabad?
2017. febr. 14. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem kell vezetni, egyenesen TILOS!

Tönkrevágod!

Az a jó, ha még sokáig mászik, azzal erősödik.

2017. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom a segitseget
2017. febr. 14. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tole, jobban erdekli majd a rajta levo sok szines gomb mint hogy "fejlessze" a jarasat:). Ha meg belekapaszkodik, azt ugyanugy megcsinálja bármivel ha nincs jarassegito. Szerintem nagyon hulyen van elnevezve, ugy hangzik mint valami segedeszkoz, holott ez csak egy ezredik jatek.
2017. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!