Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a kisfiam, már...

4 honapos a kisfiam, már elkezdtem a hozzátáplálást, az almát szereti, adtam neki alma répát, de utánna 5 perc mulva a tápszert ugy jo? Utánna 2 szer kakilt, lehet hogy nembirná a répát? -vagy mi lenne a tünete?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcs után ne adj közvetlenül tápszert!!! Gyümölcsöt csak két etetés közt adj neki. Én nem szoktam zöldséget keverni a gyümölcsel. Kivéve a sütőtököt.
2010. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még az elején van és hozzá kell szoknia a szervezetének. Én úgy tudom, a répa inkább fog.
2010. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Almát nem szoktam keverni répával.Répát csak más zöldséggel szoktam.Gyümit gyümivel, burgonyával, rizzsel, esetleg sütőtökkel, céklával (almát), főzőtökkel (almát)stb.Hirtelen most ennyi jutott eszembe, de van jó pár variáció, mit mivel.
2010. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, almát szoktak burgonyával, almát sütőtökkel illetve burgonyát répával, cukkinivel, stb.
2010. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!