Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább balaset ami a babáddal történt? Mit tettél utána?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifejelt a fotelból a karfán keresztül, felrepedt a szája.

Elvittem orvoshoz, kutya baja sem lett, a doki megnézte, h belül a szája sem sérült, figyeltük egy napig, nem volt agyrázkódás sem, hálistennek.

Akkor volt 18 hónapos.

Most nemrégen négy lépcsőfokot esett le, betonlépcső, csak egy pillanatra nem figyeltem, mégis megtörtént a baj.

Úgy ért földet, h még egy karcolás sem lett rajta:)

Hihetetlen, h mit ki nem bírnak:)

2010. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg markolta a tűzforró csövet a fürdőben.Rá csavartam egy törölközőt a balesetet követő nap.Mikor állni tanult ,belekapaszkodott a hokedli szélébe ami rádőlt az arcát érte,majd vissza pattant és rá esett az ujjacskáira.A balesetiből hazaérve az összes mozdítható tárgyat ami hasonló kárt okozhat rögzítettük,illetve eltávolítottuk.
2010. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 év 8 hónapos volt a kisfiam amikor nekiszaladt az ajtónak,és az ajtó élében szétvágta a száját.Vittük a kórházi ügyeletre,és ott összevarrták!

Azóta minden ajtónknak és keretnek le van kerekítve az éle.

2010. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy méter magas pelenkázóról ugrott egy fejest :( Rögtön mentők, kórház. Csodával határos módon, egy nagy lila puklit és az ijedtséget leszámítva nem lett baja. 10 hónapos volt. Azóta nem tettem fel semmire ami magasabb mint egy ágy.
2010. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szüleimnél átesett egy teleüveges ajtó egyik ablakszemén. Az üveg ripityára tört, a babának semmi baja nem lett.
2010. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!