Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül a lánynevek közül...

Ezek közül a lánynevek közül melyek tetszenek nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Elég...hm, speciális helyzetben vagyunk a névadást illetően. A párom montenegrói származású, a vezetékneve Jusuframic.

Emellett Angliában élünk, és eszünk ágában sincs nem itteni nevet adni :) Mindenképpen két nevet szeretnénk, elsőnek egy hosszabbat, másodiknak egy rövidebbet, ezek az ötletek eddig :

Elsőre : Everleigh, Vivienne, Isabella, Savannah, Melanie, Olivia

Másodikra : Ava, Lily, Rose, Chloe, Maya


Természetesen nem az alapján lesz eldöntve, hogy milyen válaszokat kapok itt, de vélemények nagyon érdekelnek :) Az is, ha esetleg van más ötlet, nyitottak vagyunk bármire. Köszönöm előre is :)


2017. febr. 20. 22:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
14%

a Savannah Rose így együtt gyönyörű lenne...tekintve a származását wow!!!!


èn tuti ezt adnám



amúgy nekem az elsők közül mèg az Everleigh, másodikak közül majdnem mindegyik tetszik



Savannah Rose 👌👌👌👌😍😍😍

2017. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Az Ava az egyik kedvenc nevem, de a felsortakkal szerintem nem passzol...
2017. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Jusuframic Savannah Rose elég érdekes hangzása lenne... Szerintem a vezetéknév miatt mindkettőnek rövidnek kellene lennie és nem nyelvtörőnek.
2017. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem, az egyértelmű volt, hogy nem magyar "sorrendben" lesz a neve :)
2017. febr. 20. 23:01
 5/18 anonim válasza:
18%
Szinte mindet szépnek találom minddel. De Savannah Rose Jusuframic - gyönyörű. Ha ezt választjátok, duplán egy hihetetlenül különleges kislányotok lesz :)
2017. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
71%
Isabella Rose szerintem a legszebbek :D
2017. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
3,Angliában a magyar nevek nyelvtörősek,ezek számukra simán kimondhatóak,és ott más a sorrend;)
2017. febr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem minden magyar név nyelvtörős egy külföldinek. Aki keres, az talál, de gondolom nem keres, mert nem sok magyarországi magyarban van minimális hazafiasság sem. Érdekes, hogy a legtöbb arab, kínai és egyéb migráns legalább 2. névnek a saját népe neveit adja, addig egy magyar állampolgárságú anya Sophie, Chloe típusú nevekben gondolkodik mindkét névben. Gratula. Egyébként én magyar névvel élek külföldön is nincs belőle problémám. Megtanulják kimondani. Nem lehet mindenki Viktor, Dominik, Emma, Lily. Vannak kultúrák is, nemcsak a germánok körül forog a világ.
2017. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Isabella Rose vagy Olivia Rose.

Ava és Lily is szép.

2017. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én magyar vagyok,itt is élünk és a nagyobb Lilien,a pici Izabell. És harmadiknál tervben van az Olivia majd,vagy Dávid. Mind alkalmas külföldre is.
2017. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!