Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül a lánynevek közül...

Ezek közül a lánynevek közül melyek tetszenek nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Elég...hm, speciális helyzetben vagyunk a névadást illetően. A párom montenegrói származású, a vezetékneve Jusuframic.

Emellett Angliában élünk, és eszünk ágában sincs nem itteni nevet adni :) Mindenképpen két nevet szeretnénk, elsőnek egy hosszabbat, másodiknak egy rövidebbet, ezek az ötletek eddig :

Elsőre : Everleigh, Vivienne, Isabella, Savannah, Melanie, Olivia

Másodikra : Ava, Lily, Rose, Chloe, Maya


Természetesen nem az alapján lesz eldöntve, hogy milyen válaszokat kapok itt, de vélemények nagyon érdekelnek :) Az is, ha esetleg van más ötlet, nyitottak vagyunk bármire. Köszönöm előre is :)


2017. febr. 20. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem illik hozza.
2017. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Savannah Lily, vagy Savannah Rose.

Mindkettő gyönyörű szerintem. 😊

Everleigh is tetszik.

2017. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Isabella Rose vagy Olivia Lily
2017. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Everleigh annyira szep! Utalom h magyarorszagon nincsenek ilyen nevek.
2017. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Meg szerencse, hogy nincsenek... Van eleg idiota, feltunoskodo szulo amugy is. A gagyi nevekrol ne is beszeljunk.
2017. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#8 - szerintem ez az én döntésem, és sok közöd nincs hozzá ;)
2017. febr. 21. 11:07
 17/18 anonim ***** válasza:

Mivel eléggé nyelvtörős a vezetéknév, én egyszerűbb keresztnevet adnék

Vivienne Rose Jusuframic


Az én kedvencem is az Ava, de az első nevekkel nem passzol


Eveline May, Sophia Rose, Bianca, Cornelia-a közelemben ezeket a neveket adták a félig magyar félig külföldi szülős családok.

2017. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem angol, magától értetődő tehát, hogy szintén Angliában élünk. 2 lányunk van, de meg sem fordult a fejünkben, hogy a neve ne utaljon a származására. Szerintem, ha már egyszer magyar felmenőkkel is rendelkezik, illik tiszteletben - és szem előtt - tartani ezt. Emiatt pedig ha már 2 névről beszélünk, nyugodt szívvel adható egy magyaros (mégis azért nemzetközi) és egy teljes mértékben angol név.


Ezek alapján adtuk a lányaink nevét mi is:


Veronika Megan (+ vezetéknév)

Emily Lauren (+ vez.)


A vezetéknév pedig Baker (kiejtés: Békör, de az r is alig hallható, illetve ezt azért mondom, hogy ne legyen belőle "bakker" :D )


Egyébként ha ennyire ragaszkodtok az angol nevekhez, akkor a Savannah Rose-ra szavazok.

2017. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!