Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is késnek a Libero...

Nektek is késnek a Libero klubban megrendelt ajándékok?

Figyelt kérdés
Én már több,mint egy hónapja vásároltam le a klubkódjaimat,de még mindig nem postázták.Érdeklődtem tőlük e-mailben,de csak sajnálkoznak,nem mondanak semmit.Másnál is volt ilyen?
2017. febr. 21. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az volt a ritka,ha 1 hónapon belül megkaptam :D
2017. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly?De akkor miért ígérik,hogy 20 napon belül megérkezik a csomag?
2017. febr. 21. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap írtam nekik üzenetet! Mikor rendelni akartam hibaüzenetet írt ki, nem vette le a pontot.. Tegnap megyek fel h töltsem a többi kódot, nézem 8 pont :O Rendeltem egy zsákbamacskát meg egy popótörlőt! De ez 9+8 pont ami ugye 17... 20 alatt meg nem lehet rendelni! Szóval nem értem, most vagy kiküldik vagy bukta az egész..
2017. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 pont alatt elvileg a rendszer nem is von le pontot,mert ahogy írod,azalatt a pontszám alatt nem lehet rendelni.Tudom,mert múltkor kipróbáltam.A levont pontokat mindenképp vasald be rajtuk,mert képesek elsiklani felette.Tudjátok azt nem értem,hogy ez az egész pontrendszer vásárlásösztönzőnek lett kitalálva,de akkor miért sumákolnak ezzel ennyiszer?Nekem speciel már nagyon kezd elmenni a kedvem ettől az egésztől,inkább veszek jövő hónaptól másik fajta pelust.
2017. febr. 21. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem a pontok miatt vettem a pelust,hanem azért mert elégedett vagyok vele, a pontok az csak egy plusz amit adnak :D
2017. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont gondolkoztam rajta, hogy 2 hete rendeltem, és nem jött meg. De akkor ezek szerint ez a normális. :)

Akkor várok türelemmel.

2017. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is "ezer éve" várom a pakkot, ilyen lassan még sose jött, pedig rendeltem már sokszor.
2017. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a két hét még "normális",de azért bő két hónap már annyira nem. :-( Nem tudom,már mit írjak nekik erre,olyan,mintha nem is érdekelné őket,hogy úton vannak-e az ajándékok vagy sem...
2017. febr. 21. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen tesznek rá!! Elolvasták FB-n az üzenetet,de válaszra sem méltatnak! (3-as voltam)
2017. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

volt egy pakkom, ami sosem jött meg... vagyis hazudok, mert hozta egyszer a futár, és "a szomszéd át is vette". még mutogatták a papíron az aláírást is. azon felül, hogy megjegyzem, nincs is olyan szomszédunk, fel voltam háborodva, h mi az, h még nekem kell a futár által elbaltázott rendelés után nyomozni.

na, küldték még egyszer. munkahelyemre, telefonszámom megadva... hát, ők leadták a szomszéd boltba, kérdezzem meg ott...

na, akkor írtam a liberonak, hogy ugyan a következő feladásnál automatikusan adjanak már a gls-es fazonnak is egyet, hátha akkor nem nyúlja le... így a gyerek (pót)alvósa több mint 6 (!!!) hónap alatt érkezett meg. ja, persze, volt számtalan levél, amire nem is reagáltak menet közben.

és mire ideért, már nem kellett a gyereknek a játék.


én így jártam velük...

2017. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!