Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb etetőszék és...

Melyik a legjobb etetőszék és miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Brevi van. Használtam vettük 6000Ft.-ért. Tökéletesen megfelel. Én nem is vennék több 10.000Ft-os etetőszéket, szerintem teljesen felesleges.
2010. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

ez a kérdés engem is érdekel.

én nagy tálcásat szeretnék venni a kistesonak.

a kisfiamnak az a fa etetőszéke volt ami később kisasztalként és székként használható. na ez nem lesz a kicsinek. hamar kinőtte viszonylag - mert nem lehet állitani a tálca távolságát a háttámlátol. meg a tálcája is kicsi és minden lepotyogott rolla főleg mikor egyedül probálkozott.

2010. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hosszas nézelődés után én a Chicco Polly Double mellett tettem le a voksomat, elsősorban azért, mert külön dönthető a háttámla a lábtámlától, így kiskortól használható, és duplán párnázott, sokkal kényelmesebbnek tűnik, mint a többi. Használtan vettem hibátlan állapotban a Tesz-vesz-ről 16000-ért
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
11:43-as vagyok. Kb. három hete lehetett, hogy egy anyuka megírta tapasztalatát: az etetőszék gyerekestől elborult...egyszerűen előredőlt, szerencsére pont ott volt és nem történt baj, és ha jól emlékszem nem is egy olcsó tipus volt,tehát fontos, hogy jó masszív legyen...
2010. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Igen, az nagyon fontos, h masszív legyen, tehát ne fa etetőszéket vegyél. A mienk dönthető háttámlájú, ez nekünk azért volt fontos mert amikor még nem ült a babám, de már elkezdtem hozzátáplálni, így bele tudtam tenni. Aztán nálunk akkor is jó volt, amikor meg akartam tanítani az önálló ivásra! Kezébe adtam a cumisüveget, és ahogy egyre jobban tudta tartani mindig emeltem vissza egyre jobban, most már teljesen önállóan, ülve tud inni. A mienk kéttálcás.Ezt a funkcióját meg azért szeretem, mert pl volt már olyan, h a kisfiam belenyúlt a tányérba is kiborult az egész kaja, éhes is volt, így csak a fölső tálcát levettem, nem takarítottam el azonnal, és ehetett tovább, nem tudott belenyúlni a kajába. A mienkének állítható a magassága is. Gurulós kerekei vannak, ezt pedig azért szeretem, mert ha a konyhába vagyok és a kisfiam beleteszem, simán oda tudom húzni. szerintem még az is fontos, hogy könnyen tisztítható anyagból legyen a huzata! A biztonsági öve úgy működik, ahogy a babakocsiban. Én szeretem a mienk. Amúgy Mamas&Papas. Használtan vettük 8000 ft-ért!


*Sz*

2010. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! További tapasztalatokat is várok az etetőszékekkel kapcsolatban :-)
2010. máj. 10. 08:28
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan etetőszékünk van ami később átalakithatő kisszékké és kisasztallá! Tulajdonképpen csak le kell emelni róla az ülő részt! Egyébként dönthető háttámláju,a tálcája levehető,igy később odafér az étkező asztalhoz! Bár nem volt olcsó,22ezer forint! Szerintem megéri!
2010. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nekünk ilyen van, nagyon szeretjük. Nagy tálca, sok funkció, nagyon kényelmes és szép is.

2010. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is brevi van. Nagyon szeretem, nagy a tálcája, masszív, elég pici kortól használható, dönthető az ülése 3 fokozatban, magassága is állítható!

2010. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mi ezt választottuk, és nagyon szeretjük. Több fokozatba állítható a magassága, az ülőrésze. Igaz nagyon drága volt:(

2010. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!