Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb etetőszék és...

Melyik a legjobb etetőszék és miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van

[link]

plusz vettünk bele párnát.

Sosem borult fel ,nagy a tálcája és még a kisfiam is automatikusan kinyitja a száját ha benne ül :)Én nagyon elégedett vagyok!!! :) :)

2010. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A mi etetőszékünknek csak a háttámlája dönthető. A lányom elég sokára tanult meg ülni, de így sem tudtuk használni, mert lecsúszott benne és kényelmetlen is volt a számára. Ebből a szempontból talán jobb az, ha az egész ülés maga dönthető. A magassága is állítható, de erre még nem volt szükség. Rokonoktól örököltük, elég drága is volt újkorában (kb 30ezer), de szerintem nem ér annyit.

Nagymamánál egy egyszerű IKEA-s van. 1500 Ft-ért vettem teszveszen. A célnak tökéletesen megfelel. Kényelmes is, nem csúszkál benne a lányom. Komolyan szimpatikusabb, mint a drága, párnázott etetőszékek.

2010. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta vettünk mi is egy etetőszéket, Baby Design típusút. Úgy néz ki, hogy a kisfiamnak tetszik, bár még nem tud egyedül ülni, de tettem bele egy szűkítőt, így már tudjuk is használni.
2010. máj. 14. 11:57
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi fa etetőszéket vettünk, szét lehet szedni kis asztallá székkel. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, stabil, és sokáig tudja használni a gyerek. Lehet kani már 10ezer alatt is, de 30ezerért is.
2010. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy majdnem 10 éves darab van, fa később aztal és kisszék lehet belőle.

M ma már 10 éves fiam kapta, sokáig használta lánynál is ezt használom féléves kora óta8 akor felült magától), most 14 hónapos.

A tálcáját lehet kijebb rakni.

Ilyen, csak a tálcájának van pereme.

[link]

Fogalmam sincs milyen márka, de ilyet lehet kapni most is.

2010. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen etetőszékünk van,csak kék-narancssárga, a teszveszen vettem nagyon jó állapotban 8000ft-ért.

Nagyon elégedett vagyok vele.

2010. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Chippolino Bimbot vettem, mert nagyon kicsire össze lehet hajtani, ha nem kell, az ajtó mögé is befér. Mégis nagyon stabil. És árban is jó volt.
2010. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy le lettem pontozva! De miért is????????
2010. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2010. máj. 14. 23:46
 20/21 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 14. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!