Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergia hasmenés...

Tejfehérje allergia hasmenés és ekcéma nélkül?

Figyelt kérdés
Volt valakinél így? Mik voltak a tünetek?
2017. febr. 21. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányomnak tejfehérje 'túltengése' volt, ezért míg szoptatok, nem ehetek semmilyen tejterméket. Kaptunk kenőcsöt rá, nagyon szépen elmúlasztotta, és mióta nem eszem tejtermékeket, semmi gond nincs.


Se hasmenés, se ekcéma nem volt. Csak kiütéses lett az arca, nyaka. Hasonló, mint a melegkiütés.

2017. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ugyanebben a cipőben járunk mi is. Az én babám ma 6hetes. És tiszta pötty az arca. Nekem van egy 5évrsem neki baromi csuny ekcémás volt a böre születésekor is. A második babámnak gyönyörű a böre. De ugy nézem ő is allergiás lesz a tejre. Én is szoptatok. De mostantól a kávémba sem teszek tejet.

Már azon is gondolkodtam hogy át állunk tápszerre. Hiába van rengeteg tejem. Mert nagyon nehéz betartani a trjmentes diétát. Meg a baba is baromi hasfájos.

2017. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!