Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám kiütéses lett mert sok...

Babám kiütéses lett mert sok tejterméket fogyasztottam és eltiltottak tőle. De vajon meddig nem ihatok tejet és tejterméket? Végig míg szoptatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Nekem azt mondta a védőnő, hogy naponta max fél liter tejet ihatok. Reggel és este 1-1 pohárral.Ennyi nem megy át az anyatejbe. Többé nem is lett ilyen gondom.
2010. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sogornöm addig nem ihatott amig szoptatott.Elötte nagy tejes volt.de kibirta a kicsi miatt.
2010. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy napi 2 dl tejnél többet ne igyak, de más tejterméket fogyaszthatok (kefír, joghurt,sajt). Tejet annyit iszok, amit reggel a kávémba töltök és slussz. Pedig már annyira szomjazom rá:( Szerintem csökkentsd a fehérje bevitelt, vagy lehetséges, hogy csak bizonyos tejtermékektől lett ez a babádnál.

További jó babázást!):

2010. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak véres széklete volt, azt mondták a tejfehérje miatt.2,5hósan diétáztam most 9hós a fiam,szopizik de eszik főzelékeket és gyümölcsöt.A héten kap tejterméket (sajt,túró) kóstolóba gasztroenterológus tanácsára. Ha gondolod hétvége fele megírom mi volt a fiam reakciója?!

2010. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10:02 írd meg mi lett a babáddal mert érdekel.
2010. máj. 11. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

10:02h-es válaszoló vagyok.Babám a héten evett sajtot és joghurtot.Semmi baja nem lett tőle.Se kiütés,haspuffadás,véres széklet.

Remélem nálatok is rendben lesz minden.

Üdv!

2010. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!