Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit eltiltottak a nemi...

Akit eltiltottak a nemi élettől, azt mindentől eltiltották?

Figyelt kérdés

szóval a védőnőm azt mondta mivel a placenta az elülső falon eléri a méhszájat, ezért kerülni kell a nemi életet, most ebbe beletartozik az orális szex is, mondjuk ujjazás nélkül? vagy azt lehet? vagy a nemi élet eltiltás az orgazmustól való eltiltással egyenlő??

ha valaki tud segítsen mert erre nem kérdeztem rá..

köszönöm


2011. máj. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orgazmustól nem nagyon tudnak eltiltani, mert az pl spontán módon álmodban is megtörténhet!
2011. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eltiltás igen,azt jelenti h ujjal sem sőt nyelvvel sem elégíthet ki a párod,mivel az orgazmus méhösszehúzódást csinál. Nyilván megesik majd spontán álmodban h orgazmusod lesz,az ellen nem tudsz tenni.

Első babámmal én is így voltam,fél év sex nélkül baromi nehéz volt.Igaz én kórházban voltam,legalább a kísértés nem volt állandó.

2011. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit h ne a védőnő mondja ezt hanem a dokid,őt kérdezd meg.Előbbi voltam.
2011. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem orvos. Kérdezd meg az orvosodat erről. Sajnos a védőnők képesek sokkal szigorúbban fogni, mint kellene. Az előlfekvő méhlepénynek vannak veszélyei, de az orvos tudja megmondani, h mennyre kell vigyázni. Én egy védőnő szavára csak 10%-ban adnék.
2011. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg pont úgy tudom, hogy az eltiltás elsősorban az orgazmusra vonatkozik. Engem legalábbis attól tiltott el az orvos, már másodjára. Az orgazmus a méhösszehúzódások miatt ellenjavalt
2011. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!