Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap kevés pisis pelus mit...

Egy nap kevés pisis pelus mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22 hónapos. Ma mégcsak a 2.pelust használjuk. Ami most van rajta azt délbe tettem rá és kb egyszer pisilt bele. Elötta ami volt rajta azt reggel adtam rá az üres volt. Kint voltunk a játszótéren ott majdnem végig a kezemben volt mikor hazajöttünk csak "au"zott és mikor megkérdeztem hol fáj a fügykösére mutatott. Szerintem be is lázasodott. Iszik eleget, vagyis amennyit szokott egészségesen. Ilyenkor már kb az 5.6.pelust használjuk el.
2017. febr. 25. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet rossz kategoria. Most nem fájlalja semmijét csak fekszik rajtam.
2017. febr. 25. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eleget iszik és mégsem pisil eleget, akkor vese probléma is lehet. Én minimum felhivnam az ügyeletet
2017. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés esetleg? :( Szerintem vidd el ügyeletre. Jobbulást a kicsinek!
2017. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevittem az ügyeletre. Azt mndta ha holnap reggelig nincs pisi akkor vigyem vissza. Arra meg hogy fáj a fütyije azt mondta annyira nem fájhat neki ha tud ülni.
2017. febr. 25. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon kedves orvost fogtál ki :( Remelem minden rendben lesz veletek!

#3

2017. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!