Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együttalvós Anyukák milyen...

Együttalvós Anyukák milyen kellemes éjszakai élményeitek vannak/voltak?

Figyelt kérdés
5 hónapos fiam mellettem alszik a hátán az ágyban, én C alakban, mintegy körülölelve. Tegnap arra ébredtem több alkalommal, hogy oldalára fordulva odabújt hozzám és a szabad kezével simogatott. Leírhatatlanul csodálatos érzés volt! :)))
2010. máj. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De édes!!! A mi 2 hónapos fiunk is velünk alszik. Ő még ilyeneket nem csinál, de nagyon várom már. :) EGyébként nem félsz magad mellett altatni?
2010. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a pózban alszóm a fiammal mint te.:) Nálunk volt olyan, hogy reggel nem sirva kelt és arra ébredtem hogy oda tolta a pofiját az arcomhoz és vigyorgott:)

Imádom a kis krapekot:))) Most 9 hónapos

2010. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos lányom másfél éves korában átszokott teljesen magától az ágyába, de hajnalban mindig átjön mellém, mert még cicizik és éjjel is kéri. A múltkor úgy csináltam, mint aki nem ébredt fel rá. A kicsi megsímogatta az arcomat és súgta: anyucika, babának cicike!
2010. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is velünk alszik a 2 éves kisfiunk :) én azt bírom, amikor álában nevet. szabályosan kacag :) ezen mindig mosolygunk a férjemmel. meg éjszaka fogja a kezem, bújik, stb...

csak néha lelkiismeret furdalásom van, hogy van egy 6 hónapos kisfiunk is, de ő saját kis szobájában alszik. mondjuk 3 hónapig vele aludtunk felváltva a férjemmel egy másik szobában egy nagyágyon, de miután csúszkált álmában , jobbnak láttuk kiságyban altatni és ő azóta ott alszik.néha jó lenne ha ő is velünk aludna, na de 4-en egy ágyban.

Na meg ha a kicsi születésénél kiraktuk volna a nagyot külön szobába és a kicsit visszük be a mi szobánkba, akkor meg neki lett volna nagy lelki törés... szerintem.

ő ezt szokja meg és kipihent nagyon. éjszaka végigalussza, nyugodtan tud pihenni.

A nagyobbik ágyát (nem kiságy) beraktuk a mienk mellé, de hajnal 2-3 körül mindig jön és bújik. Na de nem bánjuk. bocsi ha kicsit hosszú lett :)

2010. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
álában=álmában
2010. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok velem! :) Kedves első válaszoló! Amióta együtt alszunk (kórház óta, nem hagyott más választást, pedig nem így "terveztem"), abszolút nincs semmi aggályom, hogy magam mellé veszem, teljes természetes, és ezt korábban nem gondoltam volna :))
2010. máj. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!