Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Fábián Antalnál szültetek...

Dr. Fábián Antalnál szültetek mostanság nyíregyházi kismamik? Milyen élményeitek vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Te hozza jarsz vizsgalatra?Milyen doki?vagy ha nem kihez?En is doki keresek nyiregyen!
2009. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia Válaszoló!

Én nyiregyi vagyok és én Dr. Pap Károlynál szültem, most 9 hós a kisfiam. Nagyon meg voltam vele elégedve, hívhattam akár mikor ha valami bajom volt. Kedves, türelmes segítőkész. Csak ajánlani tudom.

A Csaló köz 6 szám alatt rendel Hétfőn és Szerdán.

A www.koranyirendelo.hu oldalon több mindent megtudhatsz, ha az ő képére kattintasz, mert többen is rendelnek ott. Ott be is tudsz jelentkezni hozzá.

2009. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia 1. Válaszoló!

Igen, nekem is ajánlották, de olyan messziről, hogy azt sem tudom már, hogy kinek a kicsodájának a babája szült nála. Ezért tettem fel a kérdést.

Amúgy én 19 hetes kismama vagyok, hozzá járok már terhességem előtt óta. Dokiként nagyon jó. Amúgy osztályvezető főorvos és a 4D-s ultrahangos doki szerint az egyik legjobb UH-os szakember. Nagyon rendes, precíz.

Mondjuk, nem olcsó. Általában 6-10000 körül mozognak az árak. Pl. nőgyógyászati vizsg.+rákszűrés 9000, vagy terhesek vizsgálata+UH szintén.

Igazából az érdekelne, hogy ha bmi baj történne, bármikor el lehet Őt érni?

+Hogyan könnyítette esetleg a szülést? Mennyit kért/várt el érte, stb.

2009. máj. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!