Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen vicces ill. perverz...

Milyen vicces ill. perverz táboros élményeitek vannak:D?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek énis, már alig vááárom:D<3
2011. jún. 17. 13:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Lány vagy? Mert ha igen akkor irigylem a srácokat előre is :D
2011. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok:D el felejtettem írni:$ 14/L:DD
2011. jún. 17. 13:43
 3/43 A kérdező kommentje:
miért irígyled őket:D?
2011. jún. 17. 13:44
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
Hát mivel rákérdeztél a perverz élményekre is, nyílván te is tervezel valami ehhez hasonló "merényletet" a srácok ellen :D
2011. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
háát...ilyenkor minden marhaságban benne vagyok...xD MÉRTÉKKEL:D
2011. jún. 17. 13:49
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Zsír, hol is lesz ez a tábor? :DDDD
2011. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
52%

Úristeeeeen... O.o Istenem, kérlek ez legyen csak valami hülye vicc !!!

Könyörgöm, hány éves vagy te? Kemény 12?

és mit vársz? hogy majd suliban midnenki rajtad röhögjön, hogy nézd ő az akin átment a fél osztály!?

Már meg ne haragudj, de komolyan... ezt város a táborban? És mégis miket tervezel? És anyukádra nem gondolsz, ő nem erre nevelt valószínűleg.

Higyj nekem, ettől nem leszel menő. Én is voltam táborban, és igenis én voltam a menő, aki kihozta a fiúk szobájából az egyik barátnőjét, nem pedig csak bement ő is! Hidd el, lett volna alkalmam Mindenre, de mi mégis a másik szobában ültünk, és kólát ittunk meg rémsztorikat meséltünk. na meg persze hajnali ötkor lementünk a mekibe kávéért meg teáért de az egy másik sztori. Kicsit hülyének néztek pizsamában ^^

Na az a lényeg, hogy ezt gondold át mégegyszer!

2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem mo-i vagyok..és ha vki a környékről erre jár egyből kitalálja ki vagyok..xD Esetleg írd meg priviben az MSN címed és felveszlek:D
2011. jún. 17. 13:52
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Lucyka : már leírta, hogy 14 éves :D
2011. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Én tavaly voltam 1 hetes táborban (ottalvós)

Volt egy pasi (14) akivel ott ismerkedtem meg igazán, eddig is ismertem. Nagyon jóba lettem vele és beleszerettem :DD De a legjobb barátnőm(12) még tábor előtt mondta hogy ő azt a gyereket lestoppolta, mert kisebb kora(10) óta szerelmes belé. Mondtam neki hogy ok.

De végülis a pasi énfelém olyan jeleket adott, hogy ki lehetett következtetni belőle hogy szerelmes ő is belém. De mondom, ő a pasi ő kérjen meg hogy járjunk.

A bnőm-et meg ledagadtozta stb... és rosszul esett neki. De végülis vicces volt mert a barátnőmmel annyit röhögtünk a szerencsétlenkedésein, mert próbált tetszeni. Tábor végén mondta a barátnőm, hogy utálja már a gyereket, lehet az enyém... Örültem neki. Szeptember elején kihívott a pasi hogy találkozzunk, akkor megkérdezte hogy járnék-e vele, természetesen igent mondtam, de 3 nap után már nem szerettem... És 4 nap után "dobtam" :S Még kislány voltam (nem mondom hogy most nem) és azt sem tudtam hogy mi a szerelem :DD

Lehet hogy neked így nem annyira vicces, de nekünk nagyon az volt ez az egész tábor xD


13/L

2011. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!