Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan 6 hónapos baba,...

Van olyan 6 hónapos baba, amelyik stabilan ül és feláll egyedül az ágyában?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy az ő babája ezeket csinálja. Én kicsit korainak tartom.
2016. okt. 20. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Van. Miért ne lehetne.


Nekem meg az fura, hogy a fiam utàn a lànyom nem ilyen. De a gyerekek nem egyformàk.

2016. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy van. Mindharom gyerekem felallt hat es fel honaposan. Onalloan megis "csak" 13 honaposan indultak el.
2016. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan még csak kúszott, aztán elkezdett mászni, mászásból kiült, aztán fel is állt 7 hónapos korában
2016. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de korainak számít. Nem ez az átlagos. Az én gyerekeim 7 és 10 hónapos koruk között álltak fel és még 7 hónap is korainak számított. Láttam már 4 hónapos babát is mászni, nem az én gyerekem volt, hát az se volt semmi.
2016. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalam a legnagyobb nagyon koran csinalt mindent.3 hosan mar forgott minden iranyba,4 hisan negykezlabb hintazott,5hosan elkezdett maszni,es maszasbol kiult,6hosan mar stabilan ult,es eppen csak 7hos volt mikor kapaszkodva felallt.11hosan mar egyedul setalt.
2016. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!