Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek húsvéti ajándék?

1,5 évesnek húsvéti ajándék?

Figyelt kérdés
Kisfiú
2017. márc. 3. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Talicska, domper, homokozoszett, muanyag kerti szerszamok.
2017. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Már megint lemaradtam valamiről. Húsvétra mióta divat játékot ajándékozni? Van kölni, szomszédnéni, mama, nagynéni, csokitojás hegyek, családi kikapcs, azt' csókolom.
2017. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Csokitojás.
2017. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Tudtam, hogy megint jon majd valaki, aki felhaborodik.

Mindharom gyerekem kapott mindig csoki melle mast is, sot en is gyerekkent.

41/N.

2017. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell felháborodni, én gyerekként mindig húsvétkor kaptam a kerti játékokat: karika, görkori, bicaj, stb. és az én gyerekeimnél is így lesz. Akinek a húsvét nem jelent semmit, az ne tartsa, és pont. Hogy a kérdésre is válaszoljak: kismotor, homokozós játékok.
2017. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Ajándékot én is adok, csak nem húsvétkor. Nehéz lenne megmagyarázni, hogy a kismotor, hogy jött ki a nyúl fenekén!

Most vettünk hintát, játék kerti szerszámokat, motort. Biztos örülne még csúszdának, műanyag házikónak. Benti játékoknál lassan előkerül a kisautó, lego duplo gondolom.

2017. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
mi mindig csokit es gyumolcsot kaptunk...de szerintem ha kis apro jatek odafér, akkor ertelmesebb valasztas lehet mint a muzliszelet pl egy 1.5 evesnek, amit amugy is megkapna uzsonnara...az unokahugaim mondjuk trambulint kaptak...az enyhe tulzas :D az en kislanyom ilyenkor hajbavalot kap, vagy ceruat, zsirkretat most pl jelen esetben szoval csak valami aprosagot, meg mellé egy kinder tojast esetleg egy zacsko ropit vagy dörmit azt csókolom
2017. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Miert pontozzatok le azokat, akik nem csak csokit adnak?

Faj hogy valaki mast is vesz? Miert van az hogy nem tudjatok elfogadni mas donteset es magatokat tekintitek origonak?


Barmit adhatsz a fiucskanak aminek orulne, bar kerti jatek csak akkor javallott ha kertes hazban laknak :) De homokozoszett jo, vagy kismotor, esetleg Husvetrol szolo vagy nyuszikas lapozgatos kepeskonyv. Kisfiamilyesmiket kapott.


En is mindig kaptam jatekot is a nyuszitol, sot, anyukamek is, mikor gyerekek voltak. Ez pont annyira a csalad magan dontese hogy Karacsonykor halaszlevet foz vagy lasagne-t..... van egy nepszokas/hagyomany/szokas, de minden csalad formalhat rajta, attol meg nem rossz!

TOLERANCIA ANYUKAK! Tudom hogy a gyerelneveles olyan dolog amit minden anyuka szuperul csinal es mindenki mas picit rosszabbul hozza kepest, mert a nok hajlamosak ilyen erzesekre, de ez teves erzes. Nem szabad a te dontesedet tekinteni A SZABVANY-nak, mert attol nem jo anyuci leszel hanem rossz ember.

2017. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Draga 6-os, az nem furcsa, hogy egy CSOKITOJAS hogy jon ki egy NYUL feneken?? :) :)
2017. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó! A gyerekek fantáziája végtelen! Nade azért nem hülyék! A tojás befér a nyúlba, a csúszda nem. Vili?!

Mondjuk nekem 4 éves törpéim vannak. Imádják keresni a kertben a pici csokitojást, amit a nyuszi tojt nekik! :)

2017. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!