Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek otthagyhatom egy...

Szerintetek otthagyhatom egy éjszakára már a 20 hónapos kisfiamat a mamánál?

Figyelt kérdés
Most 17 hónapos. Májusban lesz egy baráti esküvő, szeretnénk oda kettesben menni a férjemmel. A picur már akkor 20 hónapos lesz. Szeretnénk ha a mamánál aludna. Először. Nagyon szereti a nagyiékat, sokat találkozik velük, szeret náluk lenni. Viszont most az a helyzet, h nagyon jól el van velük, de ha én megpróbálok elmenni, nagyon sír utánam, konkrétan ordít. Félek, h akkor mi lesz az alvással májusban. Hog y készítsem fel rá? Arra gondoltam, h előtte pár órára otthagyom. De vajon meddig fog sírni utánam? Vagy csak míg elmegyek? Másnál hogy ment az első ottalvás és mikor volt?

2017. márc. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Proba nelkul ne.
2017. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjétek már most otthagyni, ne az legyen az első alkalom, mert te sem fogsz kikapcsolni csak agyalni fogsz egész este a kisfiadon.
2017. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap egy hétig hagyd ott egy kicsit hogy szokja. Ne előtte pár órára hagyd ott ha nem rendszeresen egy pár órára mert több alkalom kell neki hogy megszokja. Meg egy próba ottalvás is legyen.
2017. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom 3 éves múlt, mikor először ott maradt a mamáéknál éjszakára, próbáltam előbb is, de haza kellett hozni, meggondolta magát, sírt. A kisebbik is lassan 3, de eddig nem maradt ott, pedig a tesó is ott lenne, még nincs kész rá.

A helyedben tennék egy próbát, de nem 1-2 órával, hanem egy egész éjszakával, ha gond van tudsz érte menni és meglátod mire számíthatsz. Én nem merném csak úgy otthagyni legelső alkalommal pont az esküvő napján. Ha semmi gond megnyugszol, minden oké, ha nem sikerül a dolog akkor meg előre tudod, hogy máshogy kell megoldanod.

2017. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kell próbálni. Azonnal választ kapsz a kérdéseidre. (bár egy próba semmi, többször kellene otthagyni éjszakára is)
2017. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aludjon a mama nalatok ha nem mukodik maskepp.
2017. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 17 hónapos volt, mikor a barátnőm esküvőjére mentünk. Ő sem aludt akkor még másnál, így mi inkább a szüleimet kértük meg, hogy aludjanak ők nálunk. Így nem volt akkora környezetváltozás és szerencsére mindenki nagyon nagyon élvezte:)
2017. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan ez, mint a bölcsibe szoktatás. Már most kezdjetek el próbàlkozni és egyre több időt hagyjátok ott egyedül. Ne az esküvőkor legyen az első alvás, mert Te sem leszel nyugodt.
2017. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!