Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos fiam par napja elfogadja...

7 hos fiam par napja elfogadja a cumisüveget, viszont soha nem evett tapszert, akkor reggel-este jo neki a kicsit higabb tejpep?

Figyelt kérdés
1,5-1,8 dl-t elfogyaszt,tejem mar nincs annyi sajnos
2010. máj. 10. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tápszert nem eszi,akkor igen jó a higabb tejpép is neki,vagy a rizsejet is megpróbálhatod neki esetleg,hasonló ize van,mint az anyatejnek.

Egyébként mennyi idös a babád?

2010. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9.27es vagyok

Bocsi,most látom,h odairtad mennyi idös.

Szerintem akkor mivel még csak 7hós adjál neki tejpépet,de viz helyett rizstejjel keverd ki,én is igy csinálom,mert sajnos nekem az ezer féle tápszerböl egy fajtát sem fogadott el,igy reggel és este tejpépet kap rizstejjel keverve,és van mikor még egyszer 100-150ml rizstejet is megiszik a tea helyett!:)

2010. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem azert nem ette a tapszert mert nem szereti hanem mert meg soha nem adtam neki mert eddig anyatejes volt aztan most 2 honapja hogy hozzataplalom nem lakik jol reggeli es esti szopival sajnos.napkozben kaja utan is szopik meg,de azt csak keveset mar a kajara
2010. máj. 10. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha babád meginnná a tápszert, szerintem érdemes inkább azzal próbálkozni, a tejpép meg mehet uzsira. Ezt azért gondolom, mert a tápszerben megvannak a szükséges tápanyaok, vitaminok egyebek, amelyeket nem tudom, beletesznek e a tejpépbe. Ellenőrizd a dobozán, és kérdezd meg a dokit v a védőnődet, lehet h a doki fel is írná a tápszert.
2010. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!