Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a Kislányomnak jön az alsó 2 foga. Ha ezt nem szenvedte meg, bízhatok benne, hogy a többi is ilyen "csendesen" fog kibújni?

Figyelt kérdés
Vagy csak örüljek neki, hogy 2 már majdnem kint van?
2010. máj. 10. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem egyenlőre most örülj ennek a kettőnek:)

Nálunk is hasonlóan, észre sem vettem hogy fogzik csak amikor már az alsó kettő kibújt.A felső már nehezebben jött, a rágófogaknál viszont megszenvedtünk.Ennél rosszabb már csak a szemfogak voltak.

Viszont hallottam olyan gyerkőcről is akit abszolult nem viselt meg a fogzás.Majd kiderül nálatok hogy lesz.

2010. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi sem szenvedtünk eddig a fogzástól szerencsére . 4 hós volt amikor kibujt a foga igaz az is fent .Most 11 hós 6 fogacskával és eddig fájdalom mentesen!
2010. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5 hónapos volt amikor kibújt az első két foga,észre sem vette.Most 13 hónapos,van már 12,azokkal sem volt gond.Most viszont kezdenek jönni a szemfogai és elég nyűgös,csupa nyál és rengeteget iszik,de rendesen alszik.Szerintem gyereke és foga válogatja.A barátnőm babája minden egyes foggal megszenvedett.
2010. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor legalább már 2-n túl vagyunk fájdalommentesen, ez is siker. :)
2010. máj. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!