Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjatok a babatoknak a...

Hogyan adjatok a babatoknak a sargarepat, oszibarackot, korte, sututok?

Figyelt kérdés
mindet nyersen puresitve,leirnatok nekem?ezt mar mindet lehet 5 hos kortol?
2009. jan. 30. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
eheti már mondent, persze fokoztatosan... a sütőtököt szerintem süsd, mert úgy sokkal finomabb. adhatod nyersen, de kicsit megpárplva is. eleinte lehet, h az hasznosabb lenne.
2009. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha egy kicsit fanyar az alma ,mit szoktatok bele tenni,gongolom nem cukrot?vagy azt kell?
2009. jan. 30. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
neeem, cukrot ne tegyél bele, de azt tudod tenni, h jó édes almát veszel, vagy üveges kaját, vagy összeturmixolod 1 kis sütőtökkel:))
2009. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szölőcukrot szokták még javasolni,de inkabb édes almát vásárolj...
2009. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az en babam 5,5 hos,a sargarepat nyersen lereszelem,aztan kicsavarom a levet gyumolcspressel,oszibaracklevet kap uvegeset(Kecskemeti),kortet meg nem kapott,a sutotokot megfozom,puresitem es a fozolevel higitom,ahogyan o szereti.Kapott mar sargarepat is krmplival fozve.
2009. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat sajna ami almat vasaroltam mostanaban az mind fanyar,nekem nem de neki szerintem igen.
2009. jan. 30. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok,az en babam sem szereti az almat,a levet viszont igen.
2009. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az enyem az alma levet sem ,sem a sargarepa kifacsrt levet sem,az en babam semmit nem szeret az anyatejen kivul,pedig az mar sajna fogyoban,nemtudom mit tegyek hogy megszeressen valamit.
2009. jan. 30. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg nem eleg erett a hozzataplalasra,probald kesobb,tejpepet probaltal mar neki adni?,ha nincs mas megoldas tapszerrrel kene potold az etetest,megint 3-ik voltam.
2009. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
probaltuk a sinlac pepet,de ezt se szereti,majdnem hogy eroszakkal par kanal lecsuszik.de ezt sem szereti
2009. jan. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!