Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek még nincs...

Anyukák! Akinek még nincs beoltva a gyereke, nem féltek a kanyarótól?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a babám, és rettegek, h elkapja. Nem járunk közösségbe, mostmár a boltba sem visszem be magammal, de félek,h valaki hazahozza. Ti hogy álltok ezzel? Én parázom túl?
2017. márc. 11. 06:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Román határ közelében éltek?
2017. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én Pest megyében élek és nem félek tőle, 5 hónapos a babám. azt sem tudom mikor oltják rá...
2017. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Félek igen. Szintén 4 hónapos. Budapesten élünk, emiatt én se nagyon viszem zárt helyekre, mint boltok pl, csak ha nagyon muszáj. Kisgyerekeket sem engedek a közelébe, akik még 15 hónap alatt vannak!


Remélem itt Magyarországon nem lesz olyan hatalmas járvány. Sajnos néhány napja meghalt a kanyaró szövődményei miatt (tüdőgyulladásban), egy 2 éves kislány, a kórházban.

2017. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen félek nagyon, Nyíregyházán élünk és 9 hónapos a kisfiam.Tegnap is az egyik nagy áruházban vásároltunk és tele volt román családokkal (egyébként nincs problémám a román emberekkel), azt sem tudtam, hogy kerüljem ki őket, mert nem szeretném haza húzgálni a kisfiamnak a betegséget.Most jöttünk haza a kórházból, mert elkaptuk az rsv-t, nem szeretnénk visszakerülni.
2017. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is Nyíregyháza mellet élek. Egyébként azzal sem vagyok tisztában,h aki oltva van elkaphatja e elvileg?
2017. márc. 11. 08:44
 6/15 anonim ***** válasza:
2%

Rendet kellene tenni a fejekben.

AKI oltva van , az nem fogja hazavinni, mert immunis ra!

2017. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Kerdezo, nem , erre van az oltas.

Romaniaban azert van jarvany mert NEM voltak oltva


Egyebkent a sok oltasellenes most nagyon csendben van...

2017. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

"Rendet kellene tenni a fejekben."


Kezdve a tiéddel! ;)

Igen, elkaphatja, csak jóval (!) kisebb eséllyel.

Egy immunológus blogja:

vedooltas.blog.hu

2017. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6/8, szerintem neked van gond a fejedben. Magyarországon, akik eddig fertőzöttek MIND megkapták anno az oltást.
2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
srgitsetek hogy kepbe keruljek, mi most ez a kanyaro orulet? hany beteget regisztraltak magyarorszagon? hanyat pedt megyeben? van ellene kotelezo vedooltas csecsemoknek? ez a betegseg milyen halalozasi arannyal jar?
2017. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!