Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi etel eleg egy 6.5...

Ennyi etel eleg egy 6.5 honaposnak?

Figyelt kérdés

Naponta 4x200ml tapszer, 1 uveg bebietel es kb 2 deci gyumolcsle.

(Bar nem tudom mit csinalok ha azt mondjatok h keves ugyanis ezt is alig eszi meg)


2017. márc. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyem 8 honapos de soha nem evett meg egyszerre 200 ml.....es napi fel uveg bebietel plusz egy kis gyumi a max..szerintem boven eleg neki.
2017. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy eleg. Viszont szerintem szoktasd inkabb vizhez, mert ha hajlamos a rossz fogak oroklesere, akkor gyumolcslevel teljesen elronthatod a fogait. Nem egy esetben fordult elo az ismerosi koromben, sot volt olyan ismerosom, aki cukros hulyesegekkel tomte a gyereket + gyumolcslevet itatott vele, es mar feketen bujtak ki a fogai.
2017. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hulyeseget amit te irtal utolso,de komolyan.:D meg a kerdezo is:D igy elso,es utolso olvasasra is,rengetegnek tunik,majdnem egy liter tapszer,plusz bebipapi,meg gyumolcsle. De az igaz,hogy nem egeszseges a gyumolcsle egy babanak. Adj neki vizet. Engem is gyumolcslevel itatott anyam,es kb.elso osztalyos kotomra kezdtek romlani a tejfogaim,es egyre rosszabbodni,hiaba mostam a legjobb fogkremekkel. Ma mar 5fogam koronazott,es ketto tomott,es mindet kulfoldon csinaltattam,marha draga volt!
2017. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A lányunk ennél sokkal kevesebbet evett ennyi idősen.
2017. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
#3 mondom aki hajlamos erre. Nem mindenki. Ne sajat magaddal peldazodj es vard el, hogy mindenki ugyanolyan genetikaval rendelkezzen, mint te. Anyosomnak 25 evesen mar a fogai 70% mufog volt. Az en papamnak 82 evesen 1 foga hianyzott, azt is kapaval verte ki, pedig eleteben ha 3x mosott fogat akkor sokat mondok. Minden a genetikatol fugg, de teny es valo, hogy a cukor (gyumolcsben is van cukor, a bolti gyumolcslekrol ne is beszeljunk) es reteget kepez a fogadon mindossze 10 masodperc alatt, ami folyamatosan marja a fogad :) utananezhetnel 1-2 dolognak, mielott hulyesegnek jelented ki azt, amit mondok.
2017. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#3-As vagyok

23Eves vagyok,es ahogy azt fennt emlitettem,mar vannak koronazottes tomott fogaim is,hála anyamnak,mert gyumolcslevekkel itatott egeszen kiskorom ota. En nem azt allitottam be hulyesegnek hogy irtad hog nem egeszsegesek a gyumolcslevek egy kisbabanak,teljesen igazad van,hanem azt,hogy mar eleve "fekete fogai"bujnak ki.:D

2017. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ennyit evett a fiam ennyi idősen. 4x200 mili tápszert, néha hagyott egy picit belőle. Az első étkezést mondjuk kb 7 hónapos korára váltottuk ki, 1 üveg bébiételt vagy annak megfelelő mennyiséget evett, én sokszor főztem is neki.

Inni ő vizet iszik. Bár mivel refluxos volt sok esélyem se volt ezen gondolkozni.

Az én fiam 8 kg volt 6-7 hónaposan amúgy szóval eszembe se jutott, hogy ez a mennyiség kevés lenne.

2017. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!