Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek 17 hónaposnak Fisher...

Regáti kérdése:

Vennétek 17 hónaposnak Fisher price tanuló széket (magyarul angolul beszél)? Vagy már ennyi idősnek felesleges? Ha van valakinek mi a véleménye róla, szereti a gyerek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem széket akartam hanem asztalt! Csak elírtam! Szóval vennétek Fisher price tanuló asztalt?
2016. nov. 24. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Három unokám nagyon szerette. Most a negyedi 9 hónapos és sokat játszi már Ő is vele.
2016. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 hós fiam nagyon szereti;)
2016. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Persze(a tanuló asztalt).Az ajánlott kor ezeknél 6-36 hónapos kor.Mivel a lába kivehető(bár volt egy fajta,amelyiknek nem),a még csak ülni tudó baba is élvezheti.Az én lánykám 2 éves elmúlt,amikor kapta.Szeptemberben volt 4 éves,és most engedte csak,hogy eladjam!
2016. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont 17 honaposom van, fel evesen kapta, es kb 1 eves koraban jatszott vele utoljara, epp most akarom eladni. Szerintem gyerekfuggo.
2016. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát az enyém most 21 hónaposan is biztosan játszana vele, de tanulni már sem újat nem tudna belőle, úgyhogy szerintem felesleges. Kisbabának való.
2016. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Te ismered ezt a játékot ? Szerintem egy gyerek sem tanult meg ezzel németül, vagy angolul, de leköti őket,ami ilyen korban sem lényegtelen !

2016. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez az, hogy tanítani nem tanítja semmi újra, viszont az enyémet egy kupac gesztenye is leköti órákra, ezért nem vennék neki, de gyereke válogatja. Ha vennék, akkor inkább a 4 hónapos húgának, neki hasznos is lenne.
2016. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
6.válaszoló: kizártnak tartom,hogy a Te 21 hónapos gyereked minden mondókáját,versét,énekét tudja a FP. asztalkának.Ha meg nem tudja,igen csak van mit tanulnia.Szerintem tuti nem ismered ezt a fejlesztőt.
2016. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!