Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan szülő aki 10-11...

Van olyan szülő aki 10-11 hónapos babájának még használ kengurút?

Figyelt kérdés

Ha igen,milyet használtok?Ami jó?

8.5 kg bébinek?


2010. máj. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Le is szakadna a hátam...

Már rég triciklivel közlekedtünk, vagy esernyőbabakocsival, ha utaztunk.

2010. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 és fél hós, 8.2 kg-os babánkat Apa még nagy előszeretettel viszi kenguruban, akár túrázni is. Én is használom még, de csak rövidebb távokra. (egyébként semmi extra, Womar márkájú)
2010. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi soha nem használtuk mert nem szerette.Ahogy a kompopt sem és semmi ilyesmit.
2010. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen :) Még 13 hónaposnak is (persze apja, nem én).. Nekünk először egy Pierre Cardin volt, 9 kg-ig, most meg Jeep, ilyen: [link] 12 kg-ig használható elöl és háton is.
2010. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, ez direkt nagyobb gyerekeknek való, és olyan mintha oldalt az öledben tartanád, csak nem kell fognod.

Épp eladó, ajándékba kaptuk, de 2x hasznaltuk csak, inkább babakocsi párti vagyok. Ha érdekel írj privit és lefényképezem milyen élőben gyerekkel:)

2010. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. Esprit kengurunk van, de már a hátamon hordom, mint egy hátizsákot, gyerkőcöstől.

[link]

2010. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!