Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposnak jó lesz ez a járóka?

4 hónaposnak jó lesz ez a járóka?

Figyelt kérdés

Védőnőnk már 1 hónapos kora óta rágta a fülünket, hogy vegyünk neki járókát. Mi most láttuk elérkezettnek az időt, hiszen nemrég elkezdett forogni is.

Esetleg aludni is tud benne, mint a kiságyban?


[link]


2017. márc. 14. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Fiamnak nem volt járókája, teljesen feleslegesnek tartom. Elvolt a játszószőnyegen is. Ha meg olyan volt, betettem az ágyába. Ez kb ugyanaz, mint a kiságy.

Tényleg kíváncsi vagyok, ennek mi értelme???

2017. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi az 1méter x 1m-es utazó járókára szoktunk rá, mert folyton beütötte a fejét a járóka rúdjaiba, de itt a háló miatt nincs ezzel gond. Nagyon szeret benne lenni, jobban alszik benne mert éjszaka is sokat forgolódik. Amugy azért is praktikus, mert ha elmegyünk nyaralni vagy kempingezni vagy a barátokhoz, akkor viszem magunkkal.Az udvaron is sokszor felállítjuk, hogy a szabad levegőn aludjon, a tetejére teszünk plédet, így a bogaraktól is védve van. Ráadásul az egyik oldala zipzáros, úgyhogy azzal is órákig el tud játszani :)
2017. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez az [link]

(az előző)

2017. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, h szukseged van-e jarokara a lakasodtol fugg leginkabb!

Nekem nagyon jo szolgalatot tesz. A nappaliban all, a lanyom fent alszik az emeleten, uh eselytelen h a kisagyaba tegyem, ha felugyelet nelkul kell hagynom egy par pillanatig.

Egyebkent pedig nem tartom jo otletnek h a baba akkor is az agyaban legyen, amikor nem alszik. Az agy az alvas helyszine, nem a jateke. Nem kell h osszekeverje ezeket. Ha agyba kerul, tudja h alvas jon. :-)

Lassan 1,5 eves, de meg mindig all a jaroka. Most aztan tenyleg kell, h biztonsagban legyen, ha ki kell szaladni pl. A postas ele. (kertes haz)

Szoval en ajanlom!

Nekunk fa jaroka van, 100x100-as, 3 szintben allithato az alja.

2017. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak nem volt járókája, játszószőnyeg volt, vagy az ágyon forgott úgy, hogy ott volt mellettem. Ha le kellett tennem (rövid időkre) akkor betettem az ágyába, vagy pihenőszékbe. Valahogy kibírtuk járóka nélkül...
2017. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk hálós van, de ritkán használjuk. Nálunk azért kellett, mert a hálók az emeleten vannak, a nappali, konyha meg lent. Így ha olyan dolgom volt, nem szaladtam fel vele az emeletre a kiságyba, hanem a nappaliba tettem a járókába. Ha nektek ilyesmi oka nincs, akkor felesleges venni. Tedd le a földre egy paplanra, pakolj köré játékokat, aztán ennyi.
2017. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi most vettunk jarokat.1 eves a kisfiam.idaig nem kellett mert biztinsagban volt a foldon is.de mar felall mindenhol,es bizony hanyatt esik.es mindig nem lehetek itt,hogy megfogjam.

Egy utazo jarokat vettunk,pont azert amit mas mar irt,ebben nem baj ha borul,nem uti meg magat.

A kisagy szerintem is alvasra van,plusz az kicsi keresztben.

1 hete van meg a jaroka,es vegre nyugodtan elkezdek ezt azt mig benne van,mert egyreszt nem koszal a labam alatt,nem kergeti az odszesoport morzsat,nem maszik utanam mikor felmosok,es ha hanyatt is esik nem uti meg magat.

2017. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A most 4 éves lányom lábujjhegyen jár a járóka miatt, úgy kell rászólni, hogy tegye le a lábát. A 2 évesem szépen megy, ő nem járókázott viszont!
2017. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj de nem értem, hogy mi köze a járókának a lábujjhegyen járáshoz. A bébikompról már hallottam, hogy attól alakulhat ki ilyen, de járókáról még nem.
2017. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Összekevertem, igazad van! :D
2017. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!