Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen krémet popsitörlőt...

Ki milyen krémet popsitörlőt használ a babájának?

Figyelt kérdés
Mi eddig a neogranormont-sudot hasznàltuk torlot es kremet is mi lehet az oka hogy tiszta piros holyagos?:(6hos baba anyukaja, ti hogy csinaltatok mindig ujat probaltatok ki a kicsin?
2017. márc. 17. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezeket használjuk és elvileg ezek is a legjobbak. Nem fogzik véletlenül? Az tud ilyet csinálni, mivel ilyenkor hígabb a széklete, de ezt gondolom tudod. Legalábbis nálunk így volt, az én kisfiamnak a keze meg az arca is tiszta piros volt a nyálától, elvittem bőrgyógyászhoz, aki felírt neki gyógyszertári krémet. Antibiotikum, Biogaia csepp szedésekor tapasztaltam hasonlót.
2017. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon popsikrémet és pampers popsitörlőt használok születése óta (8 hónapos). A lányomnak a fog áttörésekor lett kiütéses a feneke, akkor gyógyszertári popsikrémmel kentem be neki, de utána ugyan úgy jó volt a neogranormon.
2017. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig elég volt a gyógyszertári popsikrém. Utána a Sudocrem vált be.

Születése óta pedig csak Pampers törlőkendőt használunk.

2017. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rózsaszín babydreames törlőkendőt és sudocreamet használunk.

Ha eddig nem volt baja tőle a babának, akkor lehet fogzás pl. Nálunk a betegségek művelik még ezt, egy nátha is. De ha a kezdetek óta ilyen, akkor kísérletezni kell más fajtával, a pelenkát se felejtsd el, az is okozhatja.

2017. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi is ezeket használjuk születése óta, most 10 hónapos és eddig nem volt ilyen gondunk.
2017. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári popsikrém , ha jobban piros akkor sudocreme. Popsitörlő pedig a Lidl toujours. Nagyon bevált, 2 éves.
2017. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Babylove (dm) popsitörlőt használunk a zöld kamillásat és szintén ezt a márkát krémben is. Sosem volt gond vele.


6 hónapos kisfiú anyukája

2017. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!