Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsitörlöt és krémet...

Milyen popsitörlöt és krémet használtok?

Figyelt kérdés

Van olyan törlökendö amely jo vastag és krémes?

köszi a válaszokat!!!


2009. márc. 27. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én a pampers popsitörlőket használom és sudocrem krémet meg a neogranormon-t.
2009. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
MI is pampers törlőt használunk,krém mi nagyon bevált a gyógyszertári a doktornő felírja és nem is drága!
2009. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Nikcsi ***** válasza:
80%
En pampers, huggies es johnsonst hasznalok felvaltva, de talan a pamperst szeretem a legjobban. Krembol meg a Sudocream nalam a favorit. :)
2009. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Én Pampers törlőkendőt és gyógyszertári krémet használok.
2009. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Babylove törlőkendőt, de nekem már nagyobb a fiam. Újszülött korában Niveát használtam, az nagyon jó vastag. A Babylove is jó minőség, de annyira azért az nem vastag. Nem is vékony, na, nem arról van szó, de a Nivea sokkal vastagabb. Krémnek azt használom amit felírnak, a csukamájolajos fajtát, bár a koleszterines jobb, annak nincs olyan halszaga, csak most véletlenül ezt írták, jó ez is, csak büdös lesz tőle a kezem. Ha kipirosodik a popsija, akkor Sudocremet kenek rá, attól pár óra alatt eltűnik.
2009. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Az elso 1-2 honapban használtunk Pampers torlokendot (csak a zoldet, a Sensitive-t nem szerettuk, szerintem túl "vizes"). Mos már DM-es Babylove torlokendot használunk- jo áron van,vastag, csak enyhén parfumozott és nem is túl nedves.

Krémet kezdettol fogva Sudocremet használunk.

2009. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Huggies popsitörlő, a sárgát és a zöldet, valamint Sudocrem-et. Nekünk a Huggies vált be a leginkább. Az a legnedvesebb, sosem szárad ki mint a többi, és nem lukad át az elős érintéstől.
2009. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Pampers törlőkendőt és Sudocrem popsikrémet használunk
2009. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
pampers törlőkendő és Babe popsikrém :)
2009. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Valaki mondja már meg, hogy mi a fene a baj itt a válaszokkal?
2009. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!