Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki júniusra várja babáját,...

Aki júniusra várja babáját, milyen naptejet fog majd venni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már mint a babának???-semmilyet,be ne kend már az ujszülött gyerekedet,nem kell napra vinni.
2010. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tavaly május végén szültem. Vittem a gyereket sétálni, de sosem a napon, így nem is kentem be. Ráadásul olyan pici volt, hogy a babakocsi teteje simán beárnyékolta őt.

Szerintem sem kell naptej.

2010. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én gyerekem júniusi, de egész nyáron nem érte nap.Tehát nem kell.
2010. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ujszolottet nem viszunk napra, igy naptej sem kell.
2010. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is májusi, tavaly nyáron alig vittem ki. Ha ki is mentünk, nagyon ügyeltem arra, hogy estefelé és nem érheti tűző nap. Volt napvédő krémünk, de idén fogjuk elhasználni, mert megmaradt. Amúgy Babe termék (50+).
2010. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én is május végén szültem és sokszor elkerülhetetlen volt,hogy napra vigyem.Pl dokihoz menni stb.Én nivea baby naptejet vettem és indulás elött kb fél órával vékonyan bekentem ott ahol a nap érte.Nem lett semmi baja tőle.Biztos vagyok benne,hogy nem fogsz mindennap reggeltől estig otthon ülni....
2010. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy árnyékban is kenni kell a bőrünket,nyilván akkor a gyermekemét is kenem,de vigyázok,hogy ne érje nap!

Szerintem mindenképp várd meg amíg megszületik,mert csak akkor fogod tudni,milyen a picid bőre(érzékeny,nem ;vagy fehér,barna)Valamire allergiás lesz e!

Mert mi mindkettem hófehér bőrűek vagyunk,de a lányunk gyönyörű barna bőrrel született (nagypapám volt kreol bőrű)és semmire nem allergiás,soha nem volt piros sem a feneke!

Mi amúgy DM-es 50 faktorost használunk!

2010. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly júniusban szültem és egyáltalán nem használtunk naptejet egész nyáron, mert egy ilyen pici babát még óvni kell a naptól. Olvass utána, hogy 6 hónapnál fiatalabb babának egyáltalán nem ajánlják a naptejet, mert többet árthat, mint használ. Én is csak idén veszek a babámnak, Te is ráérsz jövőre venni egyet.
2010. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly júliusban szültem és nem vettem naptejet, mert nem mentünk napra. Majd csak idén fogok venni

2010. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm mindenkinek a választ. 100%-ig tisztában vagyok vele, hogy nem fogom napra vinni babámat, de sajnos ma már az árnyék sem nyújt elég védelmet, ezért szeretném bekenni babámat. Védőnőm a Beba-sat javasolta, arra voltam kiváncsi, hogy Ti is azt használjátok-e, de elszomorodtam, hogy a legtöbben semmit nem használnak.
2010. máj. 12. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!