Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki amikor megtudta hogy a babája down-kóros vagy más ilyesmi betegségben szenved, elvetette?

Figyelt kérdés
Nem történt a környezetembe ilyen és remélem nem is fog,az én gyerekeim is egészségesek és nem hiszem hogy én elvetetném,csak kíváncsi vagyok hogy azok az anyukák akik ezt tették,hogyan élték meg,mennyire volt nehéz.
2010. máj. 11. 14:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%

Volt a terhesség alatt egy időszak, amikor felmerült a lehetősége, hogy beteg a babánk. Akkor úgy döntöttünk a férjemmel, hogy mindenképp megtartjuk. Ha a sors egy beteg babát szánt nekünk, az sem véletlen.

Aztán pár héttel később kiderült, hogy nincs komoly gond, és valóban egészséges a kisfiunk.

2010. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
A 30.heti uh-n derült ki,hogy kéteres a köldökzsinórja a babának,a 18 hetesen nemvették észre az első kérdése az orvosnak "volt genetikán, anyuka?"-persze voltam, mert 35 évet töltöttem, de nem vállaltam az amniocentézist, csak kombinált tesztet végeztem...olyan ideges lettem, utánanéztem, és több kromoszómarendellenességgel párosul + elküldtek szívultrahangra,de ott sem nyugtattak meg 100%-an,majd kórházba kerültem 31.héten, kinyílt a méhszájam, végig feküdtem, és kéthetente uh-először azt mondta az orvos, sorvad a gyerek, mutogatta az asszisztensnőnek, milyensovány, ilyet még nem látott...végül a nyitott méhszájjal még 8 hetet húztam, és a 39.héten megszületett a fiam : 2910 gr,52 cm, teljesen egészséges, ma már 4 hónapos és majdnem 7 kg. Örülök, hogy csak a végén tudtam a köldökzsinórproblémáról, így nem kellett választanom, de nem kívánom senkinek az utolsó 9 hetet a szülésig...
2010. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
Tegnapi 15.35-ös vagyok A szindrómának neve nincsen, az orvosok 22-es részleges triszómia néven ismerik ill. inkább egyáltalán nem ismerik! Mindegyik csak hebeg habog fogalmunk sincsen a betegségről:-(
2010. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
:( És ez a 22-es részleges triszómia miben nyilvánul meg ?
2010. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
Klinikai tünete szívbetegség, nemi fejlődési rendellenesség, 1 éves még nem ül, nem jár, nem kúszik, és nehezen megy a táplálkozás is.
2010. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
beteg baba anyukája,nagyon sajnállak...és mindenkit,akinek beteg gyereke van.szörnyű lehet egy anyának a gyermekét szenvedni látni...nekem már akkor is megszakad a szívem,amikor egy kis lázuk van.
2010. máj. 19. 16:43
 27/31 anonim ***** válasza:
de szellemileg ugye nincs fogyatékosság?
2010. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
35%
Nagy a valószínüsége, hogy van még nem tudni pontosan, hogy milyen fokú kicsi még!
2010. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, egyébként egy édes kicsi fiú, ha valaki laikus ránéz észre sem veszi, hogy valami nem kerek vele, de azért mégsem olyan, mint a társai.
2010. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen problémája van, Isten áldjon meg téged és a családodat


Nem linkelsz be képet a kisfiadról?:)

2010. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!