Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatos anyukak ti isztok...

Szoptatos anyukak ti isztok kavet? Mennyit es milyen fajtat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Reggel egy koffeintartalmút, ebéd után vagy délután egy koffeinmenteset. (Nespresso kapszulás)
2017. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én eleinte koffeinmenteset ittam, de aztán néha elcsábultam. Mivel nem vettem észre hogy gond lenne a babánál, rákaptam, és már napi két kávét iszom. Most éppen Segafredo-t, volt hogy Lavazze-t. Ezek a kedvenceim. Most öt hónapos a babám, csak szopik.
2017. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Enis itt ott koffeinemnteset iszom. De az nem az igazi :)

Es sok notol hallom hogy ok kaveznek. Meg pici s babam csak egy honapos mult.. de remelem lassan kavezhatok

2017. márc. 22. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
ittam reggel és ebéd után 1-1 presszókávét, néha du még egy harmadikat is.
2017. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert nem szeretem a kávét. Helyette brutál erős feketeteával indítom a napot :)

A nagyobbik fiam mellett ittam csak kávét pár hónapig, amíg gyakran ébredt éjszaka. De nagyon rossz volt, nem ízlett, pedig annyi tejjel öntöttem fel, hogy az már nem is volt kávénak nevezhető :D

2017. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nyugodtan ihatsz kávét, napi egy-kettő nem okoz gondot :)
2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan ihatsz. Mindig is kettot ittam ( 50/30 a vernyomasom ), sosem volt gond a babanal. Viszont keson mar ne igyal, max kora delutan
2017. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos hasfajosak vagyunk es nagyon nehezen indul reggelem. Akkor egy ugymond tejeskavet ihatok reggelente?
2017. márc. 22. 11:48
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Amíg hasfájós voltak a gyerekeim (kettőnél az első három hónap, egynél 4,5 hónap), addig tej/tejhab/tejszín nélkül ittam a kávét. A tej bármilyen formában hasfájás okozott nekik, míg ha csak sima kávét ittam, nem volt baj.
2017. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

tejeskávét minden reggel iszom és tejszinhabot is teszek rá - nem ezen fog múlni hogy fáj-e a hasa a lányomnak.


Nemsokára úgyis túl leszünk ezen a hasfájásos időszakon is.

2017. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!