Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoptatós anyukák voltatok...

Reniimage kérdése:

Ti szoptatós anyukák voltatok moziban párotokkal? Ha igen, hogy oldottátok meg a tej lefejését?

Figyelt kérdés
El szeretnénk menni a párommal ketten moziba, és a kislányunk már 4 hónapos, és szoktunk neki adni almát, mint hozzátáplálásként, meg le is van fejve tej ilyen kis tárolókba, és rábíznánk egy ismerősünkre, aki szintén gyerekes anyuka. És nem tudom, hogy ezt a lefejéses dolgot hogy lehetne megoldani, mert ha 3óra után, amint megint megtelt tejjel a cicim, addig fáj, míg le nem fejem.

2014. dec. 10. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig csak pont 3 órára tudtunk kimozdulni. Megszoptattam a kisfiam indulás előtt közvetlenül, és mire fájdalmasan megteltek volna a melleim /3 óra múlva/, már otthon is voltunk. Azért 3 óra elég hosszú idő, simám belefér egy gyors kajálás és egy film.
2014. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó szoptatásnál fejd ki mindkét melled.

Ez persze akkor működik, ha egy cici-egy szopi szerint szoptatsz.

Ez utólagos bölcsesség, én a plázabudiban fejtem ki egy keveset, mert úgy feltelt a soron következő mellem, hogy azt hittem leszakad a bimbóm.

Csak annyit fejtem ki, hogy hazaúton kibírjam, otthon meg gyorsan felraktam a picit.

2014. dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Nekem ilyen esetekben addig a párom "helyettesítette" a picit. Bár ő amúgy is szerette a tejem.
2014. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem moziban voltunk, hanem egy szakmai fogadáson, de akkor már majdnem 1 éves volt a lányom. Kénytelen voltam a mosdóban elbújva fejni egy keveset, mert még nagyon sok tejem volt, és 4-5 óra alatt fájdalmasan feszült a mellem. Sőt, olyan eset is volt, hogy az autóban, a hátsó ülésen használtam a mellszívót menet közben :-) A szükség nagy úr.
2014. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!