Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata Vtech BM2000 típusú bébiőrrel?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk és amíg a baba alszik napközben szeretnék egy kicsit kertészkedni. A leírások szerint 300m hatótávolságú, de beltérben elvileg csak 50m. Nekem olyan 80m kellene, mert a gyerekszoba a ház elejében van. Használta már valaki kint, hogy kb. mennyit bír? Még az Angelcare AC620-ban gondolkodom. Érdekes, hogy az 250m-t tud, de mégis 80-100m beltéri hatótávot írnak hozzá. A Vtech többet tud, de a hatótávja elbizonytalanít.

2017. márc. 24. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem érkezett tapasztalat a kérdésemben említett Vtech bébiőrre, így kénytelen voltam enélkül dönteni, de végül a fent említett készüléket vásároltam meg.

Leírom a tapasztalatom, hátha a későbbiekben másnak is hasznára válhat hasonló tétovázáskor.


A készülék részemről hozza a tőle elvártat. A kertben is működik, már többször teszteltük. Nagyon hasznos a kétirányú kommunikációs lehetőség. Ha hallom, hogy a baba felébredt, folyamatosan beszélni tudok hozzá, míg be nem érek, így nem esik pánikba.

A többi plusz funkciót mi nem igen használjuk, de a szülői egység kijelzi a gyerekszoba hőmérsékletét, emellett altatódalok is játszhatók a gyerekszobai egységgel és éjjeli fény is kapcsolható rajta. Az altatódalok dallama egyszerű, de tiszta hangzású. Az éjszakai fény nagyon pici, lényegében csak egy fényfolt, látni nem igen lehet mellette, csak dísznek jó.

Nekem a hatótávolság volt a fontos és visszafelé történő kommunikáció, abban pedig megállta a helyét.

2017. ápr. 25. 16:16
 2/2 kikicsajxi ***** válasza:
Árához kèpest nagyon jó. Mondanám hogy vedd meg de már megtetted. Nem bánod meg
2017. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!