Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok mivel szeret...

1 éves babátok mivel szeret (ett) játszani?

Figyelt kérdés
Ismerős babának lesz 1. születésnapja, és ajándékot szeretnék neki venni, de nem tudom, mivel tudna eljátszani, esetleg milyen játék lehet hasznos pl. a fejlődése szempontjából. Nem plüssöt akarok, hanem valami "összetettebbet". Ár mondjuk max 8 ezer ft-ig. Mit tudtok ajánlani? Nekem még nincs gyerekem, és régen volt a közelemben ilyen pici gyerek, nem nagyon tudom, mivel lehet lekötni ilyenkor. :) Fiú amúgy, ha ez számít.
2017. márc. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mega blocksból épít tornyot, autót tologat, 'zongorázik", ezek mennek most a fiamnál
2017. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egymasba csusztathato poharakat rakja egymasba, nagyon szereti a formabedobos jatekot, bar meg ndm teljesen erti, de leszedi a tetejet, es kipakol-bepakol, nagyon szereti a furdos konyveit nezegetni, labdaval jatszani.
2017. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindennel ami nem jatek...

Hiaba kapott epitokockat, fisher price szek stb... Fisher price robogo... A doboza jobban tetszett pl

2017. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg mar minden jatekot megvettek neki amivel ennyi idosen jatszhat. En inkabb ruhat, cipot vennek.
2017. márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. márc. 26. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A most 13 hónapos kisfiam újabban autózni szeret, imádja a kisautókat tologatni.

Mondjuk szülinapjára nem azt kapott, hanem bébitaxit (tudod, olyan, mint a kismotor, csak alacsonyabb, szélesebb, négy kereke van), azt is szereti, de még nem nagyon tudja hajtani, azt is inkább tologatja.

2017. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!