Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdettt a...

Hány hónaposan kezdettt a földön játszani babátok?

Figyelt kérdés
A nappaliban megakarok csinàlni neki egy sarkot jàtszani, ahol szönyeg meg minden van hogy ne fázzon fel.
2016. okt. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdett kúszni, onnantól a földön volt.
2016. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos korától a habtapin volt földön. Kiságyban nem volt el, franciaágyon is volt de nem mertem otthagyni fél percre se. Nem egészen volt 4 hónapos amikor át is fordult. Mennyi idős a babád?

Egyébként miután földre raktam a babát elkezdett próbálkozni megfordulni, a kiságyban sose láttam tőle.

2016. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Három hónapos. Igen én sem merem a kanapén hagyni játszani, járokába teszem ha fözök vagy takaritok....akkor lassan veszünk szönyeget es kialakitom neki a sarkot.
2016. okt. 18. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor leteszed..
2016. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapos korától volt lenn. A kemènyebb felületek jobban, ès helyesebben segítik a mozgás fejlődèsèt.
2016. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vettem neki habszivacs szőnyeget és arra tettem játékokat miután már hasra tudott fordulni!A mozgásfejlődésben is sokat segít ha szabadon mozoghat,nem kell attól félni hogy lefordul valahonnan.A szivacsszőnyeg nagyon jó meleg.Nekünk a sima gyerekszőnyeg nem jött be mert hidegnek éreztem még úgyis.
2016. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sajnos keson raktam le, es le is volt maradva. Minel hamarabb le vele a foldre. Most 2 het alatt az en lanyom elkezdett maszni, felult, felterdelt, felallt. Jo babazast!
2016. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 hónapos korában már bőven a játszószőnyegen töltötte az ébrenléti idő nagyrészét. Általában velem együtt, mert egyedül azért hamar "elunta".

Amikor megtanult átfordulni, akkor bővítettük a játszóterületet. Előbb kb. 100*150 cm habtapival, majd kb. a duplájára. Majdnem az egész szabad területet a szobájában lefedtük vele.

2016. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!