Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van Adamo hintához szabásmintá...

Van Adamo hintához szabásmintátok? Vagy hol találok a neten?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tudsz varni akkor ránézés alapján simán meg tudod csinálni de msot hgoy láttam leht hgoy én is nekiállok, én csak hobbi szinten varrok nem néz ki túl bonyolultnak
2010. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha esetleg valaki vérszemet kap, akkor kb 3 m 140 széles anyagból van (duplán varrva). 5 m kb 2,5 cm szalag kevés lett, még 1 m kell a lukakhoz majd. 5 m zsinór, 2 db seprűnyél (3 centi átmérőjű) 2-2 karika, kampó, tipli kellett hozzá. Ja, az anyagból még maradt ki, abból lesz még a belsejébe egy kis matrac, 3 réteg polár anyaggal bélelve, amit majd tépőzárral lehet a belsejébe rögzíteni, hogy kényelmesebb legyen szundihoz...


Maga a varrás kb fél óra alatt megvolt, a sógorom negyed óra alatt leszabta és kifúrte, lecsiszolta a fát a kerethez. A legnehezebb a plafonba fúrás volt, nálunk 2 centinként vasat fog az ember.. de megérte a küzdés, mert nagyon szereti a kiscsajunk!

2010. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Belevágok :)
2010. máj. 12. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!