Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szeme bebandzsít,...

Minden baba szeme bebandzsít, ha közel van hozzá valami tárgy? És, ha igen, mikorra növik ki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 23:56
 1/10 anonim válasza:
10%

Akkor most fogd a kedves férjed, állítsd magaddal szembe, kérd meg, hogy emelje egy ujját a két szeme közé, és nézd, hogy ő is bandzsít-e :)


Segítek, hogy gyors legyél: igen!


Addig nincs baj, míg nem növi ki.


Ilyen embereket...

2010. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Első, de humoros vagy! Csak a kategóriát vétetted el.


A kérdezőnek: Mekkora a babád?? Ha még picike, akkor ne aggódj, mert még sok fejlődésen kell átmennie a babád szemének. Úgy 4hónapos kor körül már nem szabad láthatóan bebandzsítania.

2010. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ezt nem értem. Az én szemem is bebandzsít amikor valami közel van. Vagy ez nem olyan bandzsítás, hanem tök másfele néz a kettő? Na jó mindegy, hagyjuk. :D
2010. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Köszi a hasznos tanácsot! Annyira jófej vagy, hogy az hihetetlen...


Nyílván magamtól is rájöttem, hogy ha az orrod elé, vagy konkrétan a két szemed közé teszel valamit bebandzsítasz... nem ez volt a kérdés... :)


Úgyhogy a jövőben nyugodtan tartózkodhatsz a válaszadástól, mert felesleges! :)

A stílusod meg a piacra való, nem ide... :)


Második!

Köszi a választ!

Babám most múlt el két és fél hónapos, és aggódtam egy kicsit, de megnyugtattál... ha valami nincs legalább 40-50 centire tőle, elég sokszor bemegy, hol az egyik hol a másik szeme. De akkor ez normális egyenlőre!

Tényleg köszi!

Jó babázást Neked!

2010. máj. 12. 06:12
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia, kedves kérdező. A hülye elsőnek valószínűleg nincs gyereke!

Az én kislányom 11 hónapos lesz és mostanában veszem észre, hogy kevesebbet ferdül be a szeme. De hoyg mikkora növi ki teljesen, fogalmam sincs, mindig elfelejtem az orvostól megkérdezni.

2010. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babóm 3 hós, és pont tegnap mondta a doki, hogy nem kell rögtön azt hinni, hogy bandzsi lesz a gyerek. Meg is mutatta! A kis ujját közel tartotta a kicsi szeméhez. Amíg középen volt az ujja, nem volt vészes, de mihelyst valamelyik oldalra elmozdította az ujját, a kicsim úgy nézett, hogy rossz volt ránézni. Komolyan! Olyan bandzsinak tűnt, hogy majdnem megijedtem. Erre mondott a doki egy használható magyarázatot, amit most sajna nem tudok idézni, mert elég szakmai volt, de mindenesetre megnyugodtam, hogy nincs semmi baj!


A párom azzal szokta ezt magyarázni, hogy még kicsi, és nem megy neki a fókuszálás, ezért bandzsít be. :)

2010. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Én is a fókuszálásra gondoltam, csak aggódtam egy kicsit amiatt, hogy nekem szemtengely ferdülésem van, és, ha esetleg neki is baj van a szemével, időbe orvoshoz vigyem, és kezelve legyen.


De akkor tényleg nincs okom az aggodalomra!


Mégegyszer köszi mindenkinek a választ!


Jó babázást, és szép napot kívánok!

2010. máj. 12. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Már kérdezni sem lehet vagy mi van?? -.-'
2010. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Most ezt mire érted? Nem te írtad, hogy "mindegy, hagyjuk"???


Akkor most mire vársz választ?

2010. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem várok választ. Annyi csak, hogy nem értem miért kell valakit a semmiért lepontozni. Ja és nem a százalékom miatt aggódom, mert az baromira nem érdekel. Hanem, hogy rögtön így kell állni a másikhoz, amikor csak egy szimpla kérdést tettem fel.
2010. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!