Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós lesz 3 nap mulva a...

9 hós lesz 3 nap mulva a babám. Amit mi eszünk, azért remeg, kinézi a kezünkből, az lehet bármilyen darabos, attól nem öklendezik. Miket adhatok neki amit magunknak főzök?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hajlandó megenni se az üveges, se azt amit én csinálok bébiételt.
2010. máj. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem erős,nem túl zsíros,azt mindent adhatsz neki.Ha valami nem ízlik neki,azt nem fogja megenni. Az enyémek már ebben a korban mindent ettek,amit mi. És felénk nagyon sok anyuka babája is. Egyik sem allergiás,sem beteg.
2010. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kisfiam 8,5 hós.kb 1 hónapja megy nálunk ugyanez.remeg a kajáért amit mi eszünk és iszonyat raplit csinál ha nem kap,így adunk neki,persze ha olyan amiből ehet(pl tejlevest ,meg káposztásakat ilyeneket nem).ha esetleg nem tetszik neki nem kér többet(ilyen eddig csak a paradicsomosaknál volt,mert nem szereti).én főzök neki külön is,azt eszi ebédre,de mindig repetázik a mienkéből.szerintem nyugodtan adhatsz neki abból amit ti esztek,hiszen már szinte minden féle ételbevalóval megismerkedett.

/S/

2010. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki mindenből, ami nem kell neki, úgysem fogja megenni:)
2010. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom volt így 9 hónaposan, gyakorlatilag nem evett. Megkínáltam brassóival, na az ment. Ezek után nálunk nem volt kérdés mit eszik a gyerek. Csípőset nem szoktam neki adni, de a nagyapjával csípős pacalt szokott enni, de már 2 éves.

Tudom, hogy nem ez a követendő példa, de akinek a gyereke rosszul vagy nem eszik az kipróbál mindent.

2010. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha csinálok egy kis paprikás krumplit virslivel,adhatok Neki belőle,persze virsli nélkül?
2010. máj. 15. 08:21
 6/7 anonim válasza:
Adhatsz neki, csak ne tegyél bele borsot!(Persze csak ha szoktál).
2010. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pirospaprikat se adj,anelkul meg milyen a paprikaskrumpli?!
2010. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!