Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátok zárójelentésén...

Ha a babátok zárójelentésén fenyegető asphyxia (vagy oxigényhány) szerepel, lett ebből későbbiekben bármilyen probléma?

Figyelt kérdés
Milyen volt a szülés, és milyen apgart kapott?
2011. nov. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! 39 hétre született meg a fiam. A szülés normálisan beindult, elfolyt a magzatvizem. 6 órát vajúdtam, aztán elkezdett csökkenni a szívhangja minden fájáskor 90-re. Ekkor 5 perces fájásaim voltak. A doki hipp-hopp kikapta császárral, de ahogy kivették nem sírt fel, püspöklila volt az egész gyerek. Nyákszívás után sem sírt, fél percig ballonosan lélegeztették, ekkor sírt fel. Rohantak vele a csecsemőosztályra, antibiotikumot kapott + inkubátorba tették. 6/9 apgart kapott. Igen, sajnos ismerem a "fenyegető asphyxia" kifejezést, de a fiam 14 hónapos okos (kívülállók mondták), értelmes, a mozgása teljesen normális ütemben fejlődik, tehát semmilyen probléma nem vezethető vissza nálunk erre. Nálatok mi volt a gond?
2011. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, mi történt veletek. Nálunk szinte minden ugyanígy történt, csak engem már nem lehetett császározni. Eddig vele sincs semmi gond, remélem így is marad!
2011. nov. 7. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4/9es apgarral született a fiam,egyértelműen ox.hiányosan.Ő sem sírt fel,ballonozták,aztán elvitték az I.sz gyerekklinikára,ott hűtötték (ez egy eljárás az ox.hiányos újszülötteknek).Na a lényeg a lényeg soha semmi baja nem volt,9 hónaposan ment,másfél évesen beszélt.Most 2,5 éves okos,aranyos,barátkozós kisfiú.Remélem a jövőben sem lesz semmi baja.
2011. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!