Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek alapján mi...

Szerintetek ezek alapján mi lehet a gond hogy ha leteszem akkor sír a 4-hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
A 4-hónapos kisfiam amikor leteszem akkor csak sír. Amikor kézben van akkor hallgat csak.Arra lennék kíváncsi hogy mit lehet ebben az esetben tenni hogy ne csak kézben érezze jól magát.Mert nem bírom egész nap kézben tartani mivel itthon is meg kell csinálnom a főzést takarítást meg hát nehéz is majd nyolc kiló.
2017. márc. 29. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Kösd magadra!

vagy tedd hintába.

2017. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk.

Sokkal nyűgösebb, egy pillanatra sem tudom letenni, mert hatalmas ordításba kezd.

Én arra gondoltam, hogy jöhet a foga, és ezért van valószínűleg.

Most szüksége van rád. Tudom, nehéz, a kislányom is közel jár a 7 kg-hoz. Esetleg vegyetek egy kengurut, úgy legalább főzni tudsz.

2017. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Én játszószőnyegre tettem, ott nézegette a játékokat, meg nyúlkált feléjük. Ha vasaltam, akkor pihiszékbe tettem, és énekeltem neki. Takarítást úgy oldottam meg, hogyha hazaért az apukája, akkor kicsit játszott vele. Amikor ezek sem jöttek be, akkor beraktam a pihiszékbe, és kapcsoltam neki zenét. Találtam neki egy olyan zenét, amit ha betettem neki, rögtön abbahagyta a sírást. Te is keresgess zenét, hátha nálatok is lesz egy favorit.
2017. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az enyém az elejétől kezdve mióta haza hoztuk a kórházból azért nem gondolom hogy a foga hanem ő alapból ilyen hisztis szerintem.
2017. márc. 29. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebben a cipőben járunk, csak az enyém 2 hónapos. Igazi ölbe baba. Hordozókendőben elalszik de azt azért nem szeretem használni mert 6 óráig is képes benne aludni, így éjszaka kukorékol. A másik tippem, ami nekünk bevált, ha nektek sincs pihiszékete vagy hintátok tedd be a babakocsiba és tologasd. Én úgy szoktam főzni, hogy ő babakocsistul a konyhávan van és tologatom fél kézzel, így elvan 1 órát.
2017. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy túl kíváncsi? :)

Simán el tudom képzelni, hogy nem szereti már a világot vízszintesben. Keveset lát úgy. Ha van pihenőszéketek amit döntve is tud használni (korához képest egészségesen) lehet többet lát a szobából, titeket is és el lesz.


Én egy ideig a kocsis hordozóban tartottam így ha valamit csinálnom kellett..


A fiam ugyan csak 3 hónapos, de már nyűgös nagyon a fekvésektől.. Hason szoktuk a játszószőnyegen hagyni, játékok könyv előtte, azoknak nevet, beszél és így elfoglalja magát.

2017. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakd le, hagyd kicsit sirni. Azert maradj a kozelben. En ezt csinaltam es csodalatosan eljatszik a jarokaban akar egy orat is. 7 honapos, de 3-4 honaposan szoktattam jarokaba. Idegenektol sem fel egyaltalan. Nem csungo kismajmot neveltem belole talan azert.
2017. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!