Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új szakmába kezdenék, ha...

Új szakmába kezdenék, ha leteszem az érettségit és utána jönne az egyetem akkor 35 évesen lennék pályakezdő, milyen szakmában érdemes gondolkoznom ha a pénz a fontos és ahol ennyi idősen elhelyezkedhetnék benne gond nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát ahol nem az a szisztéma van, hogy azért mert veszünk fel mert nem 25 éves vagy hanem 35.


Olyan kellene amivel külföldön is el lehet helyezkedni.

Miket érdemes kitanulni?


2016. márc. 27. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan, ahol ennyi idősen alkalmazottként még vagyonokat kereshetnél már igazából nincs. Vagy végezd el hitelből az orvosit (kb 13 millió) és menj ki külföldre, az ottani fizetésből kb. két év alatt kifizeted a hiteled. Na ez működhet. Nem rég találkoztam egy doktornővel, aki 43 évesen tette le a belgyógyász szakvizsgáját és 30 évesen kezdte az orvosit.


Amúgy meg vállalkozni kell, pl. IT szektorban nem nézik az életkorod, ha saját céged van és ott komoly kezdőtőke sem kell, de ennyi idősen már pl. a pénzügyi vonal előtted zárva van, mert ott tényleg felfelé kell dolgozni magát a delikvensnek, épp nem rég olvastam egy interjút az egyik nemzetközi könyvvizsgáló cég emberével, aki arról beszélt, hogy az alkalmazottaik átlagéletkora ha jól emlékszem valami 30 év körüli.

2016. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miket érdemes kitanulni?
2016. márc. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!