Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen arányban adtok bébiétel...

Milyen arányban adtok bébiételt ill. saját készítésü ételt babáitoknak?

Figyelt kérdés

Nyilván pénztárca, elvek, idő stb. függvénye. Egyszerűen csak kiváncsiskodok. Nem vitát szeretnék, kérlek ne kritizáljatok senkit.

Mi 7,5hósak vagyunk és kb.80%bébiétel. Gyümölcsöt nagyrészt friss,ill fagyasztottat adok neki.

Szerintetek a husis bébiételek elegendó húst tartalmaznak?


2010. máj. 12. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13 hós, még soha nem kapott bébiételt, én főzök neki. Ha korán kell elmenni itthonról, akkor előző este megfőzöm.
2010. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én utálok főzőcskézni, ezért kb. 90% bébiételt kap, 8 hós.
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

60% bébiétel, 40% házi.

Túlságosan hozzászokott a babakajákhoz a fiam, nagyon szereti őket, de mindennap a saját főztőmmel probálkozom először, ha nem eszik eleget, akkor babakaja.

16 hónapos.

Főként a gyümölcsösből adok neki, mert kis darab almán és banánon kívül semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg egyenlőre. Remélem nyáron már jobb lesz, amikor lesz sokféle gyümölcs.

2010. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

13 hónapos a babám és 80%-ban üvegest adok neki!

Nem tudnék ennyire változatosan főzni a babának, mint amilyen változatosak ezek az ételek és imádja is!

Kecskemétit és Hippet szoktam vásárólni!

2010. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyrészt házi kosztot kap, heti 5-6 nap, a többi üveges :)
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is változatosság miatt szoktam a bébiételt adni.Főzni: Répa, sütőtök(fagyasztottam előre elég nagy mennyiséget), brokkoli, Céklát (imádja,és nincs is üvegesben),borsó stb. Husis kaját is szoktam főzni, de abból az üveges jobban csúszik.
2010. máj. 12. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekem se evett soha bébiételt, amit saját amgam fözen, az sokkal frissebb (a zöldségféléket meg gyümölcsöket idényben lefagyasztom, ugyanúgy, mint a bebiételkészitö cégek), és sokkal olcsóbb. Ezen kivül igy biztos vagyok, hogy csak az van benne, amit beletettem, egyéb anyag nincs.
2010. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát az én lányom nem szi meg az üvegest, csak a kekszes sárgabarackost. Most h megehet majdnem mindent, azt eszi amit mi. Így nincs már sok macera:)

Most lesz 1 éves

2010. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

90% házi 10% üveges, azt csak akkor kap, ha megyünk valahová, vagy ha nagyon lusta vagyok főzni :)

sokakkal ellentétben szerintem amit én főzök otthon, az sokkal változatosabb, az üvegesben nem találok annyi félét. Bár én szeretek kutyulni és új dolgokat kipróbálni neki :)

2010. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb. 70%-ban főzök, 30%-ban kap bébikaját. Általában amit magamnak sem csinálnék meg, mert nem szeretem, azokat veszem üvegesen. Meg pl. a halat, mert így az elején a halas bébiételben tuti nincs szálka, az egyszerűbb, mintha én bogarásznám át.
2010. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!