Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babával leutaznátok...

1 éves babával leutaznátok Horvátországba?

Figyelt kérdés
Jól bírja az autóutat, hozzátáplálás jól megy. Biztos élvezné a tengert, arra gondoltunk augusztus végén elmennénk egy hétre. Mit gondoltok? Volt már valaki így nyaralni?
2017. márc. 30. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

1 eves mar nem baba.

Persze, hogy mennek. Joval messzebbre is mentunk par honapos koratol.

2017. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol 1 evesnek meg teljesen mindegy, hogy a tengerparton vagy a Balatonnal van, szoval magatok miatt mennetek gondolom, nem azert, mert o ugy elvezne. De ha Ti menni akartok, menjetek, mar eleg nagy egy utazashoz.
2017. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Tesómék hat hónapos ikrekkel mentek. Sátorral. Élvezték a gyerekek is, meg ők is. Igaziból ki milyen, ha te úgy gondolod, akkor menjetek, mert annyifélék vagyunk. Látod, van aki sátorral megy 6 hónapos babákkal, van aki meg a gyerek 6 éves koráig nem megy sehova mert úristen mi lesz, ha nem a saját ágyába alszik szegény Pistike.
2017. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Balaton lesz belőle, csak jártunk már úgy hogy júliusban 1 hétig szakadt az eső, fürdeni egyáltalán nem lehetett, és a felénél hazajöttünk, ezért gondoltunk tengerre, ott talán kiszámíthatóbb a jóidő. :)
2017. márc. 30. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem vinném. Így pihenni azt nem fogtok. Nagyik vagy babysitter nem tud rá vigyázni?
2017. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért nem vinnéd?

1 hétre azért nem hagynám másra, szerintem akkor még nagyon anyásak.

2017. márc. 30. 17:18
 7/16 anonim ***** válasza:

az én lányom 22 hónapos volt, mikor eltöltöttünk ott 7 napot. autóval mentünk mi is. éjfél körül indultunk, így végig aludta odafele, visszafele nem vállalta a férjem az éjszakai vezetést, így akkor ébren volt, de azzal se volt semmi gond, igaz vele akkor már lehetett a maga módján "barkóbázni énekelni" de pl a tabletet elő se vettem hogy mesét nézzen, pedig az is ott lett volna jokernek...megálltunk 2 óránként negyed órára pihenni, szóval lassan haladtunk, de semmi gond nem volt.

A nyaralás nagyon jól sikerült, imádta a városnézést, a kavicsokat pakolni a parton, párszor úszógumizott is, de a víz hideg volt még neki, mi június első hetében mentünk. A kajákkal kicsit megszívtuk, mivel étterembe ettünk mindig, és olyankor neki grill zöldséget kértünk, aminek jó kis hasmenés lett a vége, ugye az étterem alapból jóval olajosabb, szóval ha rám hallgattok visztek neki bébi ételt vagy főztök neki külön, ha van rá lehetőség

2017. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a pihenésről annyit, hogy valóban nem volt olyan mint ha kettesben lennénk, de nagyon kikapcsolt, maga a környezetváltozás, a parton döglés, a házimunka nélküli gondtalan napok...és nyugodtabb is voltam hogy jött velünk, mint ha nem jött volna. Úgy tuti nem tudtam volna felszabadulni
2017. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, a bébiétel mindenképp bekerül majd! :)
2017. márc. 30. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Tavaly 10 hónapossal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. UV védelemre gondolj, UV szűrős ruha és sapi nem árt, mi vittünk egy jófajta strandsátrat is. Szerintem nem rossz babával nyaralni, bár valóban más, mint csak felnőttekkel.
2017. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!