Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk nyáron lesz egy...

Kislányunk nyáron lesz egy éves és úgy néz ki elmegyünk Horvátországba nyaralni. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Igazándiból minden érdekel, mert első baba és én személyesen eddig még soha nem nyaraltam, szóval nekem is új dolog lesz, nagyon-nagyon izgulok. Legfőképpen a baba dolgai izgatnak, főleg, mivel elég világos bőrű baba, nehogy leégjen. Milyen fürdőruhát vegyek neki, és hogy megy ez? Ti hogyan mentetek? Én nem tudok úszni szóval nem hiszem, hogy sokat lennénk a vízben a baba meg amúgy is max icipici sekély vízbe "jönne be".
2014. máj. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a fürdőruha az teljesen felesleges.

Mi mikor nyaralunk, akkor a gyerekek be vannak kenve 50 faktoros naptejjel, ha vízközelben vagyunk akkor úszópelust kapnak, és ha sokat vannak napon, akkor póló + sapi, hogy ne hogy leégjenek, és ne hogy napszúrást kapjanak.

Nem kell ezt annyira túlaggódni ám! :) Én jobban aggódtam az ebédünk megoldásán mint ezeken. :P

2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már elmentek nehogy ne legyél vízben, a gyerek főképp. 50es naptej, úszógumi, sapka. Egybe fürdőruha, vagy uv overál neki. Mindenhol sekély majd mélyůlő a víz. Ha jár gumiszandi célszerű a lábára. Személyit kell neki csináltatni ha nincs
2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is a fürdőpelusnak nézek mostanában utána. De olyan bonyolultnak tűnik. Van a pelenka, ami vízálló. Meg van az úszópelus. (Sajnos nem tudom pontosan a magyar nevét, mert külföldön élünk) Pólóra én is gondoltam a babának, nehogy leégjen. És a szandálra is. Most 10 hónapos de még nem ül, nem jár, szóval szerintem addig sem fog (max ülni.) (Dévényre járunk)
2014. máj. 3. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Úszópelusban van eldobható, egyszer használatos, amit elvileg minden vízbemenetelkor cserélni kell (Libero, Huggies, stb.). Meg van mosható úszópelus, amit többször felvehet, de érdemes egy csere, hogy amíg szárad addig ott a másik. Fürdőruha teljesen felesleges még neki. Mivel még kicsi, ezért érdemes védeni a kis bőrét, főleg ha nincs még naphoz szokatva, egy pólót ráadni, napernyő alá ültetni, kis sapit adni rá, hogy a közvetlen nap ne nagyon érje. Több folyadékot, lehetőleg vizet kapjon. Magáról a külföldi nyaralásról nem tudok nyilatkozni, csak a nap elleni védelemről.
2014. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a víz csak felerősíti a napsugarakat, és fehér bőrű a babád, én nem vinném be a vízbe, csak este 6-7 óra után. Ezután is csak naptejjel.
2014. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az UV overáll jól hangzik!
2014. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!